Українська мова

Опубліковано в 10 клас   |   Переглянуто 636 разів
Оцініть підручник!
(1 голос)
| Купити

На сьогодні відсутні пропозиції щодо
продажу вказаного підручника

Можливе розміщення Ваших пропозицій
щодо продажу вказаного підручника

Зв'язок через електронну пошту: mail@pick.net.ua
Українська мова
Українська мова. Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі десятикласники!

 

Ви подорослішали, і перед вами постало питання відповідального професійного вибору, який визначатиме ваше майбутнє.

Важлива роль у здійсненні ваших життєвих планів і намірів, безперечно, належить мові. Щоб здобути ґрунтовну освіту і престижну спеціальність, необхідно досконало володіти українською мовою. Висока загальна і мовленнєва культура гарантують перспективу професійного і кар’єрного зростання особистості, її високий соціальний статус, належність до української духовної еліти. А це життєво необхідно людині незалежно від того, хто вона — політик, дипломат, учений, військовий, учитель, інженер, бізнесмен чи представник престижної робітничої спеціальності.

Упродовж навчального року ви опрацьовуватимете стилістику і культуру української мови. Засвоєння літературних норм забезпечить правильність вашого мовлення — невід’ємної складової мовленнєвої культури особистості. Опановуючи відомості зі стилістики, ви навчитеся всебічно аналізувати мовні засоби, вибирати з-поміж них оптимальні й доцільно використовувати їх для вираження змісту і вдосконалення висловлювання.

Матеріал підручника сприятиме засвоєнню знань про синонімічні можливості мови і виробленню на їх основі вмінь урізноманітнювати мовлення за допомогою стилістичних варіантів, що є свідченням високого рівня володіння мовою. Ознайомлення з теорією стилістичного квадрата (співвідношення між змістом і вжитими мовними засобами) відкриє вам секрети творення досконалого тексту.

Збільшення кількості завдань для самостійної роботи на основі раніше засвоєного матеріалу сприятиме вашому становленню як самодостатніх особистостей.

Опрацювання різностильового масиву текстів широкої тематики дасть вам можливість утвердитися у споконвічних загальнолюдських цінностях, долучитися до скарбів української та світової культури.

Твори неперевершених майстрів пера зачарують вас красою художнього слова, принесуть естетичне задоволення.

 

pick_ukrainska_mova_10_bondarenko.pdf
Дата 07.03.2016 13:24:38 Размер файла 11.71 MB Завантажити 3