Математика

1 клас Перегляди: 4096
Купити
Математика. 1 клас. Частина друга. Навчальний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 152
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі першокласники!

 

Математика — захопливий і корисний навчальний предмет. Адже вона — всюди: вдома, у школі, у транспорті, в магазині та навіть у комп’ютерних іграх. Пригадайте, які обчислення ви виконували сьогодні вранці? Може, перелічували решту за проїзд в автобусі? Чи лічили, скільки кроків залишилося зробити для проходження рівня гри на смартфоні?

Ви вчите математику для того, щоб уміти застосовувати її в житті. Саме цього хочуть ваші вчителі, батьки, а також ми — автори цього посібника. Тому пропонуємо задачі, пов’язані з життям. Окрім того, ви можете потренувати своє логічне мислення, виконуючи завдання з «колючками». Це можна робити протягом усього уроку, коли вивільнятиметься час від основних завдань. А наприкінці уроку ви разом зможете обговорити результати.

Щоб добре знати математику, потрібно багато працювати. Обчислювати вирази, складати рівності, вимірювати та будувати відрізки. Часом ці завдання здаватимуться вам нецікавими. Але вони дуже потрібні! Це як у спорті. Щоб досягти високих результатів, треба щодня старанно тренуватися. Так і ви крок за кроком наближатиметеся до своїх математичних перемог.

До успіху можна йти різними шляхами. Комусь під час вивчення нової теми буде потрібна допомога, щоб далі самостійно виконувати основне завдання. Тут ми пропонуємо обрати вам другий варіант завдань. А комусь буде до снаги одразу взятися за основне завдання. Таким учням ми пропонуємо перший варіант. Після нього — творче завдання, де треба виявити кмітливість. Перевіряти результати й обговорювати хід своїх думок ви будете всі разом.

Ми добирали завдання, задачі, схеми та ілюстрації до них так, щоб учити математику вам було цікаво і радісно.

Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_matematika_1_logatchevska.pdf HOT
Дата 19.02.2018 22:37:00 Размер файла 14.2 MB Завантажити 208

Схожі матеріали (за тегом)