Хімія

9 клас Просмотров: 2336
Купить
Хімія. 9 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів (за програмою 12-річної середньої школи).

• Автор:
• Видавництво: "Перун"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 232
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Ти вже став дев’ятикласником, отже, завершуєш здобуття базового рівня шкільної хімічної освіти. Л попереду вибір профілю подальшого навчання. Незалежно від того, який профіль навчання ти обиратимеш далі, тобі потрібні загальноосвітні хімічні знання як необхідна складова культури людини. Що ж чекає на тебе в курсі хімії 9-го класу?

У 9-му класі ти ознайомишся з теорією розчинів. Адже більшість із тих хімічних реакцій, які здійснюються в організмі людини, у природі, на виробництві. відбуваються в розчинах. Ти дізнаєшся про величезне значення розчинів у житті й практичній діяльності людини. Довідаєшся про те, як поводяться кислоти, луги, солі у водних розчинах. Навчишся складати відповідні рівняння реакцій, довідаєшся й про закономірності перебігу хімічних реакцій, їхню енергетику, швидкість тощо.

Окрім того, у курсі 9 го класу ти ознайомишся з органічними речовинами. Дізнаєшся про їх різноманітність і значення у навколишньому світі. Зрозумієш значення органічних сполук у життєдіяльності організмів і переконаєш ся, що принципової відмінності між органічними її неорганічними речовинами немає.

Щоб полегшити сприймання навчального матеріалу і його засвоєння, автори тобі радять:

Під час роботи з підручником навчальний матеріал вивчай послідовно, не пропускай параграфів, аби не порушувати логіки знань, які здобуваєш.

Щоб допомогти тобі в роботі з підручником, найважливіший матеріал, на який слід звернути особливу увагу, або той, що потребує запам’ятовування, вирізнено кольором або жирним шрифтом.

Звертай увагу і на текст, надрукований дрібним шрифтом. Уважно чи гай його, хоча для засвоєння він не є обов'язковим.

Вивчаючн органічні речовини, звертай увагу на їхню будову, наявність функціональної групи як чинника, що визначає властивості органічної сполуки.

Правильність виконання завдань перевіряй за відповідями, наведеними наприкінці підручника.

Не забувай користуватися тлумачним словничком, аби з'ясувати незрозумілі слова.

 

pdf.png pick_himiya_9_burinska2
Дата 18.01.2015 11:51:00 Размер файла 19 MB Скачать 4

Похожие материалы (по тегу)