Зарубіжна література

9 клас Просмотров: 4355
Купить
Зарубіжна література. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 336
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев’ятикласники!

 

Підручник із зарубіжної літератури для 9 класу продовжить розповідь про літературні епохи, починаючи з XVII століття.

Кожну літературну добу представлено вершинними іменами: XVII століття — іменами іспанця Кальдерона і француза Мольєра; XVIII століття — іменами француза Вольтера, німців Гете і Шиллера.

Плеяда великих імен характеризує і першу половину XIX століття. Це німці Гете, Гофман та Гейне, англієць Байрон і поляк Міцкевич, росіяни Пушкін, Лєрмонтов та українець Гоголь.

Період з XVII до XIX століття — це час, коли сформувалися основні художні напрями: бароко, класицизм, сентименталізм' романтизм, реалізм. У підручнику їм присвячено спеціальні статті.

Художнє слово треба вміти читати. В оволодінні цим непростим мистецтвом допоможе теорія літератури. Вона — своєрідний інструмент, користуючись яким можна навчитися розуміти художню літературу. У літературознавчих статтях подано можливий варіант прочитання програмових художніх творів.

Важливо не лише прочитати твір, а й уміти висловити (усно чи письмово) свої думки і почуття про прочитане. Підручник пропонує систему запитань і завдань, які допоможуть вам в оволодінні такими навичками. Завдання розподілено за видами роботи і розміщено за принципом від простого до складного.

Щоб розширити ваші знання з кожної теми, підручник пропонує виконати завдання Інтернет-вікторини. Звертайтеся на сторінки пошукової системи Google та вільної енциклопедії Wikipedia.

Організувати вашу роботу допоможе і список додаткової літератури, а також перелік кращих видань художних творів, які вивчаються за програмою. Дізнатися більше про перекладачів творів зарубіжної літератури ви зможете з довідок в іменному покажчику наприкінці підручника.

Колись російський письменник Самуїл Маршак сказав: «Літературі так само потрібні талановиті читачі, як і тала новиті письменники». Сподіваємося, що підручник духовно збагатить вас, допоможе стати творчими читачами.

 

pdf.png pick_zarubischna_literatura_9_pivnyuk
Дата 22.12.2014 09:15:00 Размер файла 23 MB Скачать 12

Похожие материалы (по тегу)