Трудове навчання

9 клас Просмотров: 2746
Купить
Трудове навчання. Технічні види праці. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

Запрошуємо тебе продовжити мандрівку в захоплюючий світ техніки і технологій, винахідництва та раціоналізаторства. На сторінках цього підручника ти зустрінеш чимало цікавого. Він допоможе тобі здобути нові знання і сприятиме підготовці до творчої самостійної праці.

У 9-му класі ти зможеш збагатити свій світогляд щодо знань про конструювання, виробництво і професійну діяльність людини в різних галузях промисловості та сільського господарства, ознайомишся з основами автоматизації та економіки виробництва, опануєш технології ручної і механічної обробки різних матеріалів, продовжиш вивчати проектну діяльність, самостійно розроблятимеш і виготовлятимеш вироби.

Користуючись підручником, ти дізнаєшся багато нового про конструкційні матеріали, механізацію, автоматизацію та комп'ютеризацію технологічних процесів, застосування промислових роботів, поглибиш знання і вдосконалиш уміння з технічного та художнього конструювання, ознайомишся з професіями хлібороба, зможеш долучитися до вивчення і вирішення проблем охорони довкілля.

Кожен розділ підручника містить пізнавальні зображення: фотографії, схеми, таблиці, технологічні картки, а також запитання і завдання, які спонукатимуть до творчості, логічного мислення та праці, втілення твоїх творчих задумів в оригінальних проектах.

Усі завдання намагайся виконувати творчо. Спробуй знайти у кожному виді трудової діяльності її найважливіші особливості. Будь уважним і старанним. Особливу увагу звертай на дотримання правил безпеки та наукових основ організації праці. Від цього залежать не тільки результати твоєї діяльності, а й стан твого здоров'я.

Незалежно від того, яку професію ти опановуватимеш після закінчення школи, знання, вміння і навички, способи творчої діяльності, які ти здобудеш на уроках трудового навчання, знадобляться тобі в житті.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_9_terecchuk
Дата 22.12.2014 09:08:00 Размер файла 28 MB Скачать 8

Похожие материалы (по тегу)