Біологія

9 клас Просмотров: 3355
Купить
Біологія. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Підручники і посібники"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев’ятикласники!

 

Цього року предметом вивчення біології буде людина та її поведінка. Сподіваємося, вам буде цікаво поглибити свої знання про будову організму людини як цілісної біологічної системи, що функціонує в особливих умовах соціального середовища. Ці знання знадобляться не лише для того, щоб стати освіченою людиною, а й для формування свідомого ставлення до свого організму. Ви дізнаєтесь, які складні процеси протікають у ньому, а також зрозумієте, що їх легко порушити, але важко відновити. Ми сподіваємось, ви усвідомите, що берегти здоров’я, жити в гармонії із самим собою, іншими людьми та природою — це життєва необхідність кожного.

Структура підручника чітка й зрозуміла. Запитання на початку параграфа (їх надруковано кольоровим шрифтом) допоможуть налаштуватися на засвоєння нового матеріалу. У тексті підручника нові терміни виділено півжирним кольоровим шрифтом. Слова або речення, які мають важливе значення, подано курсивом.

На деяких сторінках є виноски, у яких наведено етимологію термінів, що сприятиме глибшому розумінню їх значення. Написання слова мови-джерела подано латинськими літерами.

Наприкінці кожного параграфа під рубрикою N.B. (з лат. nota bene — зверни увагу) подано перелік основних понять, які є обов’язковими для засвоєння.

Матеріали рубрики «Ерудит - ONLINE» спрямовані на розширення світогляду, ознайомлення із цікавими фактами тощо. Ми вважаємо, що ваша здатність до сприйняття будь-якої інформації має бути «увімкнена» завжди, іншими словами — працювати «в режимі он-лайн».

Матеріали рубрики «Ні вістрі науки» містять відомості про сучасні досягнення в галузях біології й медицини.

Запитання та завдання, запропоновані наприкінці параграфа, допоможуть ґрунтовно опрацювати матеріал. їх згруповано за певним принципом й позначено піктограмами.

 

pdf.png pick_biologiya_9_stepanyuk HOT
Дата 27.11.2014 10:49:00 Размер файла 17 MB Скачать 126

Похожие материалы (по тегу)