Художня культура

9 клас Просмотров: 3918
Купить
Художня культура. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Оберіг"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Поняття «культура» нерозривно пов’язане з усіма видами діяльності людини — політичним, економічним, правовим, релігійним, етичним, художнім тощо. Воно включає в себе настільки широке коло значень і смислів, що стало неможливим створити єдине визначення цього поняття, яке б повністю могло розкрити його зміст. Тому в науковій літературі склалося безліч визначень культури; які доповнюють та уточнюють одне одного.

У широкому сенсі культура (з латинської — обробка, виховання, освіта, розвиток, вшанування тощо) — це сукупність матеріальних і духовних цінностей, створених людством за весь час його існування.

Художня культура — це частина загальнолюдської культури, яка стосується передусім художніх цінностей. Ії можна вважати одним із компонентів духовного життя суспільства.

Центральною ланкою художньої культури є мистецтво.

Особливість мистецтва, його відмінність від усіх інших видів людської діяльності полягає в тому, що воно відображає дійсність у формі художніх образів. Мистецтво збагачує людину знаннями про світ, дає можливість співпереживати і відчувати естетичну насолоду.

pdf.png pick_hudozhnia_kultura_9_nazarenko.pdf
Дата 18.11.2014 14:47:00 Размер файла 22 MB Скачать 39

Похожие материалы (по тегу)