Українська література

9 клас Просмотров: 3033
Купить
Українська література. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 416
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі дев’ятикласники!

 

Ви прочитали чимало книг, і кожна з них викликала у вас певні роздуми, захоплення, сум чи радість. Така дивна природа художньої літератури: оживити давно минулі чи сучасні часи, навіть зазирнути в майбутнє, викликати сміх або сльози. Читаючи, ви немов чуєте голоси персонажів твору, і ваша душа просвітлюється, підноситься, адже крізь призму епох постає жива і вічна мудрість літератури.

У попередніх класах ви навчилися аналізувати художній текст, визначати ідейний зміст твору, композицію та художні особливості. Ви розумієте художню літературу як мистецтво слова. Тепер прийшла пора її збагнути як явище історичне, що розвивалось з часів Київської Русі, змінювалось разом із буттям народу та історією суспільства. Тому ідеї, настрої людей, дух часу, філософія буття відбиваються в пам’ятках літератури, яка нбсе у собі вічні духовні цінності та орієнтири. На цій основі у читача формується пам'ять культури, розуміння нерозривності часів.

Ви простежите своєрідність кожної художньої епохи в розвитку нашого письменства, і перед вами відкриється складна, але надзвичайно цікава, розмаїта і захоплива картина літературного життя України.

В оглядових розділах висвітлюється становлення і розвиток української літератури, проблеми й здобутки. У літературних портретах акцентується на творчій індивідуальності митця, його основних естетичних шуканнях, соціальних та етичних ідеалах, глибині й художній правді в осягненні людського і суспільного життя. У цьому світлі пропонується аналіз передбачених програмою творів, їх місце в скарбниці українського мистецтва.

 

pdf.png pick_ukrainska_literatura_9_tkachuk.pdf
Дата 18.11.2014 14:46:00 Размер файла 26 MB Скачать 20

Похожие материалы (по тегу)