Інформатика

9 клас Просмотров: 3697
Купить
Інформатика. 9 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 296
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев’ятикласники!

 

Ви розпочинаєте вивчення нового предмета - «Інформатика». Основна мета кожного шкільного предмета - підготувати вас до життя в сучасному суспільстві. Суттєвими ознаками його є високий рівень розвитку інформаційних технологій, використання комп’ютерів у всіх галузях виробництва й управління, можливість широкого доступу до інформаційних ресурсів завдяки комп’ютерним мережам тощо. Інформація стала таким самим стратегічним ресурсом, як продукти харчування, промислові товари та енергетичні ресурси. Тому сучасне суспільство називають інформаційним.

В інформаційному суспільстві важливим є рівень інформаційної культури людини, який визначається рівнем знань сучасних інформаційних технологій і вмінь застосовувати їх у навчальній і професійній діяльності, у побуті. Чим вищий рівень інформаційної культури сучасної молодої людини, тим впевненішою вона почуватиме себе в житті.

Саме підвищення рівня вашої інформаційної культури є основною метою шкільного курсу інформатики. Автори сподіваються, що вивчення курсу інформатики з використанням цього підручника буде для вас і корисним, і цікавим.

Навчальний матеріал підручника поділено на розділи. Кожний розділ складається з пунктів, які, у свою чергу, містять підпункти. На початку кожного пункту наведені запитання на повторення вивченого. Відповіді на них полегшать сприйняття нового матеріалу, його розуміння і засвоєння. Ці запитання позначені.

Уважно читайте матеріал, викладений у підручнику. Звертайте особливу увагу на основні поняття та терміни, які необхідно запам’ятати. Вони виділені в тексті напівжирним шрифтом або курсивом.

Звертайте особливу увагу на означення, правила, положення та твердження, які розташовані на кольоровому фоні та позначені. Запам’ятовуйте їх.

На сьогодні в більшості навчальних закладів України на комп’ютерах установлена операційна система Windows ХР. Але останнім часом все більше з’являється комп’ютерних класів, у яких встановлена операційна система Windows Vista. Тому автори в основу викладення навчального матеріалу поклали операційну систему Windows ХР, і в той же час включили до підручника рубрику Для тих, хто працює з «Windows Vista», яка містить ті питання роботи з цією операційною системою, які відмінні від роботи з Windows ХР. Це дасть змогу використовувати цей підручник у різних навчальних закладах.

 

pdf.png pick_informatika_9_rivkind.pdf
Дата 18.11.2013 11:50:00 Размер файла 22 MB Скачать 21

Похожие материалы (по тегу)