Хімія

9 клас Просмотров: 218
Купить
Хімія. Підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Академія"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 263
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники і дев'ятикласниці!

 

На уроках хімії у 8 класі ви дізналися багато нового і цікавого про хімічні елементи та різні речовини. Вам стало відомо, що в хімії порції речовин оцінюють за кількістю атомів, молекул, йонів, які в них містяться. Читаючи підручник і виконуючи досліди, ви вивчили властивості найважливіших неорганічних сполук — оксидів, основ, кислот, амфотерних гідроксидів, солей.

Тепер ви знаєте, як було відкрито періодичний закон — основний закон хімії, що встановлює залежність хімічного характеру елементів, властивостей їхніх простих і складних речовин від зарядів ядер атомів.

Речовини існують завдяки тому, що атоми, молекули, йони можуть сполучатися між собою. Таку взаємодію частинок називають хімічним зв’язком. Знаючи будову речовини, можна прогнозувати її властивості.

У цьому навчальному році ви дізнаєтесь про водневий зв’язок, ознайомитесь із процесами, які відбуваються у водних розчинах різних речовин, довідаєтесь про нові типи хімічних реакцій, особливості їх перебігу, а також отримаєте відомості про найважливіші органічні сполуки, у тому числі й ті, що містяться в рослинах, тваринах і організмі людини.

 

pdf.png pick_himiya_9_popel3.pdf
Дата 30.04.2022 23:55:36 Размер файла 5 MB Скачать 10

Похожие материалы (по тегу)