Геометрія

9 клас Просмотров: 2817
Купить
Геометрія. 9 клас. Дворівневий підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

Цим підручником завершується вивчення курсу шкільної планіметрії, проте це не останні ваші зустрічі з царицею математики - Геометрією. У старших класах ви вивчатимете стереометрію - геометрію фігур у просторі. Під час дослідження властивостей просторових фігур ви будете розглядати площини, в яких доведення й обчислення спираються на закони планіметрії, бо на площині виконуються всі аксіоми і теореми планіметрії.

Ідеї геометрії втілені в усіх сферах навколишнього світу, вони з успіхом використовуються у природничих і технічних науках, у тому числі й у найрізноманітніших розділах математики. Переконатися в цьому вам допоможуть власний досвід і останній розділ підручника «Цікаві додатки».

Про місце геометрії у розвитку людини важко сказати краще за ірландського філософа Дж. Берклі: «Давно підмічено, що геометрія - це чудова логіка... Набу-ваеться звичка міркувати точно, послідовно і методично; ця звичка посилює й загострює розум і стає в нагоді під час пошуків істини в інших галузях».

Останнє стає особливо актуальним, якщо працювати за підручником так, як відзначив відомий психолог Д. Юнг: «Десять сторінок математики, які ти зрозумів, краще за сто сторінок, вивчених напам’ять і не-засвоєних, а одна самостійно опрацьована сторінка краще, ніж десять сторінок, засвоєних чітко, але пасивно».

 

pdf.png pick_geometriya_9_apostolova.pdf
Дата 24.09.2013 23:18:00 Размер файла 20 MB Скачать 22

Похожие материалы (по тегу)