Збірник завдань для ДПА з біології

9 клас Просмотров: 1531
Купить
Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас.

• Автор:  
• Видавництво: Центр навчально-методичної літератури
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 128
• Формат файлу: pdf

 

Контроль результатів пізнавальної діяльності учня - першочергове завдання Державної під-:умкової атестації учнів 9 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів освіти з курсу біології. Під час проведення атестації оцінюється рівень навчальних досягнень учня, ступінь сформова-ності в нього навичок та вмінь, уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, систематизувати, оцінювати та робити висновки.

Збірник призначено для проведення письмової державної підсумкової атестації за курс основної школи з біології в загальноосвітніх навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах і загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням біології. Державна підсумкова атестація з біології проводиться протягом 60 хвилин для учнів загальноосвітніх класів. Учні класів (груп) з поглибленим вивченням біології виконують атестаційну роботу протягом 90 хвилин.

Посібник містить 30 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант включає 29 завдань для загальноосвітніх класів (перша, друга, третя та четверта частини) і 31 завдання для класів з поглибленим вивченням біології (завдання № 30 і 31 - п’ята частина).

 

pdf.png pick_dpa2013_biologiya_9_kostylyov.pdf
Дата 17.05.2019 22:37:38 Размер файла 16 MB Скачать 29

Похожие материалы (по тегу)