Інформатика

9 клас Просмотров: 4922
Купить
Інформатика. 9 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Видавнича група BHV"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 320
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі діти!

 

Ви починаєте вивчати один з найцікавіших предметів — інформатику. Для багатьох із вас він не є зовсім новим, адже цілком імовірно, що ви вже працювали за комп’ютером: грали в ігри, виходили в Інтернет, малювали. Звичайно, вивчення інформатики не обмежується знайомством із кількома популярними програмами. Оскільки інформатика — це, по-перше, наука, так само як фізика, математика, біологія. Різниця у тому, що, скажімо, фізика пояснює закони фізичного світу, а інформатика — інформаційного. По-друге, це дуже корисна наука, адже людям, які вільно володіють сучасними інформаційними технологіями, набагато легше зробити кар’єру, їх праця цінується і оплачується вище. По-третє, інформатика — це не лише наука, а й практика. Всі теоретичні положення, що викладаються, ви відразу апробуватимете, працюючи за комп’ютером. У 9 класі ви навчитеся користуватися операційною системою Windows, шукати інформацію в Інтернеті, отримаєте навички обробки текстів за допомогою програми Word, дізнаєтеся, як діють комп’ютерні віруси, як з ними боротися, що таке архівування даних, а також оволодієте основами комп’ютерної графіки.

Щоб успішно опанувати перелічені технології, потрібно вивчити основи інформатики, що викладаються в частині І підручника. Не менш цікава частина II, де пояснюються принципи функціонування комп’ютера як електронного приладу. Власне технології роботи з програмним забезпеченням описані в частинах ІІІ-VII.

У книжці багато вправ і практичних робіт, які ви маєте виконувати за комп’ютером. Зверніть увагу на наведені в кінці кожного розділу питання для роздумів, а також на завдання для досліджень — для їх виконання вам доведеться проявити всі свої творчі здібності. Зірочками позначені завдання, складніші за інші. Кольором в тексті підручника виділені основні означення, які необхідно запам’ятати, а підказки з поясненням, що потрібно зробити на комп’ютері, аби краще засвоїти теоретичний матеріал, супроводжуються значками у вигляді смайлика? що працює за клавіатурою.

Бажаємо вам захоплюючої подорожі у світ інформатики! Сподіваємося, що гідом у цій мандрівці буде наш підручник. Він, як і справжній гід, розповість безліч цікавих історій і допоможе вам зробити вражаючі відкриття!

 

pdf.png pick_informatika_9_zavadskiy.pdf
Дата 24.09.2013 23:22:00 Размер файла 7 MB Скачать 37

Похожие материалы (по тегу)