Інформатика

9 клас Просмотров: 6170
Купить
Інформатика. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням інформатики.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні! 

 

У дев’ятому класі ви завершуєте перший етап вивчення основ інформатики. Це досить відповідальний період. Саме в цей час формуються не тільки основні знання й навички володіння комп’ютерними та інформаційними засобами, а й ключові компетентності, зокрема ІКТ. Дехто з вас ще не один рік системно вивчатиме інформатику і стане професійним IT-спеціалістом, дехто завершить її вивчення у школі і почне готуватися до оволодіння іншими спеціальностями. Але знання і навички з інформатики, набуті у 5-9 класах, допоможуть вам у подальшому успішному навчанні, самостійному оволодінні інформаційними технологіями, а також у повсякденній життєдіяльності.

Цього року ви будете працювати з новими програмними засобами. Ознайомитеся із сутністю інформаційного суспільства, етапами становлення інформаційних технологій і розвитком інформаційних систем. Вперше будете вивчати сутність електронного документообігу і комп’ютерних публікацій. Навчитеся розробляти найпростіші бази даних навчального призначення і працювати в комп’ютерних мережах. Ви також будете створювати персональне навчальне середовище, продовжите вивчення основ алгоритмізації та програмування.

Інформаційні технології — це величезне досягнення людства. Вміння працювати з інформацією буде корисним для вашого успішного навчання.

 

pdf.png pick_informatika_9_rudenko.pdf HOT
Дата 09.02.2018 10:10:00 Размер файла 19 MB Скачать 1 429

Похожие материалы (по тегу)