Хімія

9 клас Просмотров: 2059
Купить
Хімія. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Гімназія"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 320
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

У 8 класі ви засвоїли електронну теорію будови речовини та один з основних законів природознавства — закон періодичності у вигляді Періодичної системи хімічних елементів. Ви, напевно, усвідомили велику роль цих теоретичних знань у поясненні природних явищ.

У 9 класі ви продовжите систематичне вивчення основ хімії — глибше та конкретніше розглянете основні типи хімічних реакцій: сполучення, розкладу, заміщення та обміну. Навчитеся складати рівняння окисно-відновних хімічних реакцій, а також термохімічні та йонно-молеку-лярні рівняння. Ви почнете вивчати нові складні речовини — органічні сполуки. Відомості про їхні склад, будову та властивості викладено в новому розділі хімічної дисципліни — органічній хімії.

У підручнику містяться також екологічні та історичні відомості. Вони допоможуть вам зрозуміти значення хімії в житті кожної людини та, зокрема, у збереженні її здоров’я та довкілля.

Цей підручник забезпечує набуття знань і вмінь рівня, обов’язкового для учнів, які вивчають предмет поглиблено.

Для найдопитливіших у деякі розділи підручника вміщено додатковий матеріал історичного, екологічного та прикладного характеру.

Систематизації знань сприяють висновки, наведені після кожного розділу, виділення шрифтом найважливіших понять, класифікаційні схеми, порівняльні та узагальню-вальні таблиці. Краще засвоїти навчальний матеріал допоможуть рисунки та описи демонстраційних і лабораторних дослідів, практичних робіт. На початку кожного параграфа подано коротку інформацію щодо його основного змісту.

 

pdf.png pick_himiya_9_butenko.pdf
Дата 06.12.2017 18:01:00 Размер файла 13 MB Скачать 12

Похожие материалы (по тегу)