Мистецтво

9 клас Просмотров: 3148
Купить
Мистецтво. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев’ятикласники та дев’ятикласниці!

 

Перед вами книга, з якою ви продовжите захоплюючу подорож у світ мистецтва. Підручник допоможе вам узагальнити художні знання, набуті в попередні роки, збагатити уявлення про стилі й напрями сучасного мистецтва, які виникли в європейській культурі. З його сторінок ви дізнаєтеся про художні особливості таких явищ, як медіа та реклама, а також про музеї, галереї, бібліотеки, як форми поширення мистецтва.

Справжнє естетичне задоволення ви матимете від ознайомлення з шедеврами мистецтва, що належать до різних стилів і напрямів. Ви навчитеся їх розрізняти, аналізуючи зразки архітектури й скульптури, графічні й живописні композиції, музичні твори, вироби декоративного мистецтва, кінофільми, фотографії. Для цього в підручнику вміщено багато кольорових ілюстрацій, які не лише доповнюють текст, а й спонукають до емоційного сприйняття й особистісного розуміння смислів художніх творів. Найвідоміші з них ви матимете змогу дослідити глибше за допомогою рубрики «З історії шедевра», а з рубрики «Портрет митця» дізнаєтеся про видатних художників, композиторів, акторів тощо.

Для творчої самореалізації в підручнику є практичні художньо-творчі завдання з образотворчого мистецтва й дизайну (додаток 1) та музичні твори для виконання (додаток 2). Також запропоновано орієнтовні теми різноманітних проектів, виконуючи які, ви набуватимете предметних і міжпредметних компетентностей, необхідних для подальшого використання в житті, художній самоосвіті. Враховуючи, що 9-й клас є випускним в основній школі й вам треба обирати майбутню професію, профіль подальшої освіти, частина завдань передбачає «професійно-орієнтаційні випробування» в царині різних видів художньої творчості.

Ілюстрації, узагальнюючі запитання й завдання до кожної теми, пояснення термінів у «Мистецькій скарбничці», матеріали «Панорами мистецтв» — усе це допоможе вам збагатити досвід спілкування з мистецтвом.

 

pdf.png pick_mistetstvo_9_masol.pdf HOT
Дата 26.11.2017 13:19:00 Размер файла 34 MB Скачать 114

Похожие материалы (по тегу)