Українська мова

9 клас Просмотров: 9092
Купить
Українська мова. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

У попередніх класах ви здобули базові знання з української мови, які необхідні для кожної людини: вивчили основні правила орфографії, ознайомилися з будовою словосполучення й речення, правилами вживання розділових знаків, вивчили частини мови, багато дізналися про словниковий склад мови, будову слова, способи творення слів тощо.

Основна мета вивчення мови — розвинути вміння спілкуватися, грамотно й чітко висловлювати власні думки, бути тактовним і цікавим співрозмовником.

Цей підручник стане вам добрим помічником і порадником: розповість про складне речення, його типи, будову, пунктуацію в ньому, навчить аналізувати текст.

Запитання або вправа-дослідження, вміщені на початку кожного параграфа, допоможуть пригадати вивчене раніше і краще засвоїти новий матеріал. Основні правила потрібно запам’ятовувати, а правила-підказки допоможуть з’ясувати складні моменти у вивченні теми. Мовні задачі для допитливих сприятимуть розвитку логічного мислення, а вправи з ключами дадуть змогу самостійно перевірити, чи правильно виконане завдання. Для небайдужих до власного мовлення — рубрики «Плекаймо слово» та «Корисна порада», які навчать уникати помилок у слововживанні та зорієнтують у різноманітних інформаційних джерелах.

Оскільки основне завдання в навчанні мови — це вміння спілкуватися, самостійно складати тексти, для розвитку цих компетенцій у підручнику є рубрика «Культура спілкування» та матеріали до уроків розвитку мовлення, вправи для складання діалогів, завдання для роботи в парах і групах. Із текстів рубрики «Ми діти твої, Україно!» ви дізнаєтеся про видатних діячів науки й мистецтва, а післятекстові завдання розвиватимуть ваші комунікативні й творчі можливості.

Контрольні запитання й завдання зорієнтують вас у тому, що ви повинні знати й уміти.

У розділі «Додаток» ви знайдете тлумачний та українсько-російський словники, зразки мовних розборів. Вони стануть у пригоді під час виконання завдань.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_ru_9_voron.pdf
Дата 22.10.2017 20:07:00 Размер файла 14 MB Скачать 49

Похожие материалы (по тегу)