Українська мова

9 клас Просмотров: 1520
Купить
Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням української мови з навчанням румунською мовою. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Світ"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні!

 

Багато є у мові слів, які можна поєднати з дієсловом «дзвенить»: дзвенить (чийсь) голос, дзвенить струмок, дзвенить урочиста пісня, дзвенить у серці радість... Цей ряд слів можна продовжувати...

Але є у людському житіі особливий дзвоник — шкільний. Він кличе нас у перший клас; з його особливою мелодією ми закінчуємо навчальний рік; він проводжає нас зі школи у світ дорослий. Когось аж після класу одинадцятого, а когось і після дев’ятого, щоб уже в іншому навчальному закладі знову чути дзвоники. Звучання шкільного незабутнє.

Дорогі дев’ятикласники! Вас кличуть фізика й алгебра, історія та зарубіжна література, інформатика й іноземна мова... Це ваші сходинки до омріяної майбутньої професії. Досягти мрії не вдасться, якщо не володітимете добре українською мовою. На думку лауреата Нобелівської премії фізика Луї де Бройля, передати людству геніальне відкриття можна лише літературною мовою.

І ось у ваших руках — підручник для поглиблення набутих у попередніх класах знань з української мови. Ви легко будете створювати тексти, бо знатимете, як будуються не лише прості, а й складні речення, як їх правильно записувати та з якою інтонацією читати, декламувати. Ви зможете перевірити себе, виконуючи вправу підвищеної складності методом «Мікрофон» або «Конверт», «АБВ» та ін. Ми переконані, що вам дуже прислужаться у житті тренінги з розвитку мовлення.

Раніше ви вивчали лексику, фонетику, словотвір, словосполучення, просте речення... Тепер — долайте планку вишу: будуйте складні й ускладнені речення, створюйте тексти відомих вам стилів, продовжуйте пізнавати культуру світову й національну, умійте розрізняти, що є добро, а що зло.

Ось такий він — клас дев’ятий. Це висока сходинка! Ви підніметесь нею до нових вершин знань!

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_ro_9_babich.pdf
Дата 22.10.2017 18:50:00 Размер файла 14 MB Скачать 4

Похожие материалы (по тегу)