Deutsch

9 клас Просмотров: 2647
Купить
Німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Підручник, який ви тримаєте в руках, є продовженням серії підручників для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови. Він чітко структурований і складається з 8 тематичних блоків. Кожен блок, залежно від обсягу та взятої на опрацювання лексики, містить 4-7 уроків, а також автономні розділи „Übung macht den Meister“ і „Lesen macht Spaß“.

Розділ „Übung macht den Meister“ містить лексичні й граматичні вправи для відпрацювання й закріплення введеної на уроці лексики та граматики.

У розділі „Lesen macht Spaß“ пропонуються автентичні тексти для читання з комунікативно спрямованими завданнями, які є гарною платформою для спілкування в межах програмової тематики.

Кожний тематичний блок закінчується пропозицією проектної роботи з відповідної теми та елементів Портфоліо.

Працюючи над проектами, ви навчитеся самостійно здобувати знання, застосовувати їх для розв’язання нових пізнавальних і практичних завдань; збирати й аналізувати необхідну інформацію; працювати з літературою, експериментувати, робити висновки; працювати в групах. У вас буде можливість розповідати про себе, своє життя, інтереси, захоплення тощо.

У кінці підручника розміщено довідник з граматики німецької мови і німецько-український словник, який містить слова та вирази, що є в підручнику.

Граматика в довіднику подається в таблицях й ілюструється прикладами, що стане в пригоді під час самостійного опановування граматичних явищ.

Сподіваюся, що матеріал цієї навчальної книжки допоможе вам ще більше збагатити свої знання з мови, розширити кругозір, дізнатися багато нового й цікавого про життя ваших однолітків у Німеччині, глибше пізнати особливості культури й традиції країни, мову якої ви вивчаєте.

 

pdf.png pick_nimetska_mova_9_gorbatch.pdf
Дата 30.09.2017 19:21:00 Размер файла 18 MB Скачать 17

Похожие материалы (по тегу)