Основи правознавства

9 клас Просмотров: 3089
Купить
Основи правознавства. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням основ правознавства.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники та дев'ятикласниці!

 

Із кожним роком ви стаєте дорослішими, а це означає, що збільшується кількість запитань, над якими ви замислюєтесь і які ставите до навколишнього світу, збільшується й кількість викликів із боку вашого оточення. Навіть невеликий життєвий досвід, напевно, дозволив вам переконатися, що цивілізована людина у відносинах із суспільством керується, як правило, нормами права.

Цього року ви починаєте вивчати новий предмет — «Основи правознавства». Наука права — непроста, проте надзвичайно цікава і, головне, дуже потрібна кожній людині, відколи вона поставила за мету впорядкувати свої відносини з іншими представниками людської спільноти. Отже, можна тільки вітати ваше прагнення поглибленого вивчення основних положень теорії держави і права, а також окремих галузей права України, які є найбільш важливими для вас, юних громадян і громадянок України.

Не менш важливим є розвиток ваших умінь застосовувати набуті знання на практиці. Саме з такою метою створювався цей підручник. Хочеться вірити, що він допоможе вам не тільки на уроках правознавства та під час виконання домашніх завдань, але й при вирішенні численних життєвих ситуацій, адже право — це дуже важливий регулятор суспільних відносин. Його дієвість значною мірою залежить від того, наскільки цей інструмент забезпечення суспільного спокою поважають і вміють застосовувати громадяни.

 

pdf.png pick_osnovi_pravoznvstva2_9_svyatokum.pdf
Дата 16.09.2017 18:44:00 Размер файла 13 MB Скачать 81

Похожие материалы (по тегу)