Основи правознавства

9 клас Просмотров: 3976
Купить
Основи правознавства. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники та дев'ятикласниці!

 

Декларація прав дитини проголошує: «Людство зобов’язане давати дитині краще, що воно має». Дорослі — батьки та вчителі — піклуються про харчування, добробут, інтелектуальний розвиток маленької людини, але не менш важливим їхнім обов’язком є підготовка дитини до самостійного життя в суспільстві.

Із кожним роком ви стаєте дорослішими, а це означає, що збільшується кількість запитань, над якими ви замислюєтесь і які ставите до навколишнього світу, збільшується й кількість викликів з боку вашого оточення. Навіть невеликий життєвий досвід, напевне, дозволив вам переконатися, що цивілізована людина у відносинах із суспільством керується, як правило, нормами права.

Цього року ви починаєте вивчати новий предмет — «Основи правознавства». Наука права — непроста, проте надзвичайно цікава і, головне, дуже потрібна кожній людині, відколи вона поставила за мету впорядкувати свої відносини з іншими представниками людської спільноти. Отже, є сенс ознайомитися з основними положеннями теорії держави і права, а також окремих галузей права України, які є найбільш важливими для вас, юних громадян і громадянок України. Дуже важливим є також розвиток ваших умінь застосовувати набуті знання на практиці. Саме з такою метою створювався цей підручник. Хочеться вірити, що він допоможе вам не тільки на уроках правознавства та під час виконання домашніх завдань, але й при вирішенні численних життєвих ситуацій, адже право — це дуже важливий регулятор суспільних відносин. Його дієвість значною мірою залежить від того, наскільки цей інструмент забезпечення суспільного спокою поважають і вміють застосовувати окремі громадяни.

 

pdf.png pick_osnovi_pravoznvstva_9_svyatokum.pdf HOT
Дата 16.09.2017 18:41:00 Размер файла 8 MB Скачать 340

Похожие материалы (по тегу)