Основи правознавства

9 клас Просмотров: 4226
Купить
Основи правознавства. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Сьогодні ви вперше відкриваєте підручник з нового для вас предмета «Основи правознавства». Це не зовсім звичайний навчальний предмет. Крокуючи сторінками підручника, працюючи на уроках, ви вчитиметеся правильно діяти в різноманітних життєвих ситуаціях, знаходити вихід у складних обставинах, у яких не можна обійтися без допомоги законів держави та її органів.

Напевно, кожному з вас доводилося мати справу із законами, навіть не здогадуючись про це. Чи можете ви вже зараз стати власником цінного майна? Як улаштуватися на роботу? Яка тривалість робочого часу? Як діяти, якщо придбана річ виявилася неякісною? Як захиститися від насильства чи образи? Чи можна залишити навчання та піти працювати? Як потрібно поводитися, якщо затримала поліція? У реальних життєвих ситуаціях вам, можливо, уже доводилося ставити собі ці та подібні запитання, шукати вихід із таких ситуацій. На всі ці та на чимало інших запитань ви отримаєте відповіді під час вивчення цього предмета.

Основна мета навчального курсу «Основи правознавства» — не завчити певні поняття чи норми правових актів, а навчитися діяти в різних життєвих ситуаціях, приймати правомірні рішення та реалізовувати їх.

 

pdf.png pick_osnovi_pravoznavstva_9_narovlyanskiy.pdf HOT
Дата 10.09.2017 19:03:00 Размер файла 9 MB Скачать 154

Похожие материалы (по тегу)