Геометрія

9 клас Просмотров: 6838
Купить
Геометрія. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники і дев'ятикласниці!

 

У цьому навчальному році ви продовжуєте опановувати геометрію — цікаву і важливу частину математики. Знання з геометрії, її ідеї та методи знадобляться вам для подальшого навчання у старшій школі, для успішного вивчення математики та інших навчальних предметів, для дослідження навколишнього світу, для повноцінного життя у сучасному суспільстві.

Значення геометрії для людини розкривали відомі математики:
• Геометрія є пізнання всього існуючого (Платон).
• Серед рівних розумом — за однакових інших умов — переважає той, хто знає геометрію (Б. Паскаль).

За допомогою цього підручника ви будете завершувати вивчення геометрії в основній школі. Щоб уявити весь курс геометрії основної школи і зрозуміти, яке місце в ній займає матеріал 9 класу, розгляньте зазначений нижче перелік тем. Кольором виділено матеріал, який ви вивчатимете в цьому році.

У величезному саду Геометрії кожний може дібрати собі букет за смаком: строгі доведення і практичні застосування, цитати визначних математиків і оригінальні задачі, поняття сучасної математики та історичні відомості.

Геометрія потрібна всім: інженерам, архітекторам, конструкторам, креслярам, столярам, слюсарям, токарям, кравцям, художникам та багатьом іншим фахівцям. Застосовують знання з геометрії будівельники, мореплавці, військові, митці, астрономи і навіть кондитери. Яку б науку для вивчення ви не обрали в майбутньому, у якій би галузі не працювали, то для високих результатів потрібні гарні знання з геометрії. Запрошуємо вас у світ Геометрії. Цей світ дивний: щедрий, досконалий, тісно пов’язаний зі світами Праці, Розуму, Мистецтва.

Сподіваємося, що наш підручник стане вам добрим помічником в опануванні геометричних знань, у набутті нових умінь і досвіду, у гармонійному розвитку вашої особистості.

 

pdf.png pick_geometriya_9_bevz.pdf HOT
Дата 28.08.2017 00:11:00 Размер файла 19 MB Скачать 171

Похожие материалы (по тегу)