English

9 клас Просмотров: 5043
Купить
Англійська мова (самостійно). Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів (8 рік навчання).

• Автор:
• Видавництво: "Наш Час"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

Перед тобою підручник з англійської мови «Уour english self» для 9-го класу. Він допоможе тобі розвинути свою мовну особистість засобами діалогу культур між англомовними країнами та Україною.

Підручник розпочинається рубрикою «Сheck Yuorself», завдання якої зорієнтовано на повторення граматичного та лексичного матеріалу з тем 8-го класу. Він містить п’ять розділів — Units. Кожен з них — це цікава сфера спілкування, наприклад, «Що означає бути підлітком», «Ми і навколишнє середовище», «Підготовка до майбутнього». Розділи, у свою чергу, складаються з чотирьох частин, присвячених окремим аспектам твого життя. Для того, щоб книгою було зручніше користуватися, ти працюватимеш із різними рубриками залежно від того, яке завдання стоїть перед тобою. Наприклад, за допомогою мовленнєвої зарядки «Gо Аhead!» ти зануришся до іншомовної атмосфери уроку, а рубрика «Enrich Yuorself» ознайомить тебе з новими словами і виразами. Ти удосконалюватимеш мовленнєві навички, виконуючи завдання «Express Yuorself:», а в рубриці «Yuor Helping Hand» знайдеш граматичний матеріал і вправи для його засвоєння. Тобі на допомогу також пропонуємо мовний «портфель» — для слухання, читання і письма, в якому ти ознайомишся з життям твоїх однолітків за кордоном і сам навчишся висловлюватись письмово через листівки, електронні листи, записки, оголошення.

Ти продовжиш спілкування зі старими друзями, з якими зустрівся у 8-му класі. Тепер вони, так як і ти, у 9-му класі. Це персонажі Laura, Bill, Steve, Ann, Helen та інші, з якими ти подорожуватимеш світом, вивчатимеш культури різних країн. Завершуючи опрацювання кожного розділу, ти набудеш досвіду самостійної творчої роботи під час виконання проектів — від розробки постера до укладання власного довідника туриста. В окремій частині підручника — «A Crossultuar Reader» — ти знайдеш захоплюючі оповідання британських, американських і канадських авторів.

Сподіваємося, що підручник «Your English Self» не тільки допоможе тобі підвищити рівень володіння англійською мовою, а й перетворить тебе на цікавого співрозмовника.

 

pdf.png pick_english_9_kalinina_p.pdf
Дата 24.09.2013 23:11:00 Размер файла 9 MB Скачать 40

Похожие материалы (по тегу)