Географія України

8 клас Просмотров: 4229
Купить
Географія України. Пробний підручник для 8-9 класів середньої школи.

• Автор:
• Видавництво: "Зодіак-ЕКО"
• Рік видання: 2000
• Сторінок: 432
• Формат файлу: pdf

 

Шановні учні! Ви починаєте вивчати географію своєї Батьківщини. Багата й щедра наша земля. Незліченні природні багатства, добрий і працьовитий народ, могутній аграрний і промисловий комплекси. На жаль, є і проблеми — склгдності переходу до ринкової економіки і кризовий екологічний стан. Щоб повернути життя в Україні на краще, необхідно якомога більше знати про свою рідну землю, любити ц, знати природу і економіку, готувати себе до роботи в одній з її галузей. У цьому допоможе вам підручник з географії України.

Сучасна географія — це система наук про географічну оболонку нашої планети, особливості природи, розміщення населення і господарства світу, окремих країн та їх регіонів.

За об’єктами вивчення географію поділяють на фізичну, економічну та соціальну, кожна з яких, у свою чергу, складається з окремих дисциплін.

До фізичної географії належать загальне землезнавство, геоморфологія, кліматологія, гідрологія, океанологія, палеогеографія та інші науки, які вивчають закономірності будови і розвитку географічної оболонки та її окремі складові частини.

До економічної і соціальної географії належать географія населення, географія промисловості і сільського господарства, транспорту, політична географія, країнознавство та інші, які вивчають населення, умови життя, роботи і відпочинку людей, розвиток сфери послуг, закономірності та особливості розміщення господарства, умови та чинника його розвитку в різних країнах та районах.

Географія України об’єднує зсю систему географічних наук. Вона дає змогу одержати всебічні, комплексні знання про нашу рідну землю, її природу, народ, господарство. Це відрізняє її від інших географічних дисциплін.

Підручник складається з восьми розділів та додаткового матеріалу. Він побудований так, що спочатку ви ознайомитеся з природою країни, її населенням, потім вивчите особливості розвитку і розміщення господарства. Закінчується підручник матеріалом про наслідки взаємодії людини з природою в процесі господарської діяльності.

 

pdf.png pick_geografiya_8_maslyak.pdf HOT
Дата 02.11.2014 18:47:00 Размер файла 20 MB Скачать 119

Похожие материалы (по тегу)