Фізика і хімія у побуті

8 клас Просмотров: 1446
Купить
Фізика і хімія у побуті. Підручник для осіб з особливими освітніми потребами (F 70). 9 клас.

• Автор:  
• Видавництво: "Букрек"
• Рік видання: 2021
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже /люба подруго!

 

Запрошуємо тебе у захопливий світ фізики та хімії! Зі сторінок цього підручника ти почерпнеш багато корисного про навколишній світ. Ти не просто засвоїш нові знання з фізики та хімії, а й навчишся використовувати їх у побуті.

У підручнику ти прочитаєш про певні механізми. Саме вони полегшують наше повсякденне життя. Серед найпростіших — важіль, колесо і вісь, гвинт, клин і шків. Інформація про те, за якими законами вони працюють, допоможе тобі зрозуміти, чому деякі об'єкти рухати легко, а до інших треба докласти більше зусиль. Ти знайдеш відповідь на запитання, чому важкі предмети котити простіше, ніж легкі. А також дізнаєшся, чи має значення поверхня, по якій предмети котяться.

На уроках ти довідаєшся про те, з чого складається повітря, ознайомишся з властивостями різних газів,їх використанням. Разом ми проведемо цікаві досліди. Вони допоможуть зрозуміти наукові факти. Ти побачиш, що фізика та хімія — захопливі й пізнавальні науки.

Прикладні STEM-завдання (СТЕМ-завдання) відкриють для тебе науку по-новому. Виконуй їх разом із дорослими у позаурочний час.

Сподіваємося, навчання для тебе буде легким і приємним! Здобуті знання ти зможеш застосувати у повсякденному житті.

Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_fizika_i_himiya_8_torop.pdf
Дата 14.09.2021 19:27:19 Размер файла 6 MB Скачать 51

Похожие материалы (по тегу)