Фізична географія України

8 клас Просмотров: 4060
Купить
Фізична географія України. 8 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "АН ГРО плюс"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Шановні восмикласники!

 

Підручник, який ви тримаете в руках, є логічним продовженням серії підручників нового покоління, які відповідають сучасним вимогам викладання географії.

Автор подбав про те, щоб підручник був цікавим і зручним. Він розкриє перед вами дивовижний світ природи нашої Батьківщини.

Перед вивченням кожного параграфа слід відновити раніше здобуті географічні знання й відповісти на запитання, запропоновані в підручнику.

Параграф підручника містить текст, обов’язковий для вивчення. Основні поняття й терміни, які вам слід запам’ятати, у тексті виділені особливим шрифтом. Важливу роль у підручнику відіграють ілюстрації — схеми, діаграми, графіки, карти. Багато цікавої та необхідної інформації ви отримаєте з додаткових пізнавальних матеріалів у рубриках "Для допитливих" та "Енциклопедична сторінка".

Перевірити свої знання ви зможете за допомогою запитань та завдань для закріплення знань, творчих завдань, які виконуються за власним вибором учня, географічних задач та практичних завдань.

Підручник також містить пояснення та інструкції до виконання практичних робіт.

Для підготовки до підсумкових уроків у підручнику подаються запитання та завдання для узагальнення знань, а також словник термінів і понять наприкінці підручника.

 

pdf.png pick_fizichna_geografiya_ukraini_8_bulava.pdf
Дата 23.09.2013 15:27:00 Размер файла 16 MB Скачать 73

Похожие материалы (по тегу)