Геометрія

8 клас Просмотров: 723
Купить
Геометрія. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Підручники і посібники"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Ми продовжуємо вивчення однієї з основних математичних дисциплін — геометрії. У 8 класі ми поглибимо знання про вже відомі геометричні фігури — кути, трикутники, досліджуватимемо нові геометричні фігури — многокутники, зокрема, чотирикутники та їх види. Основним методом здобуття знань будуть міркування. Перед вами розкриватиметься цінність, вагомість і практична значимість геометричних знань.

Матеріал, який ми вивчатимемо, поділено на чотири розділи, тринадцять параграфів, а великі параграфи — на пункти.

Кожен параграф містить виклад теоретичного матеріалу: означення, теореми та їх доведення. Означенням і теоремам, як правило, передують конкретні приклади. Виклад теорії супроводжується рисунками, які відображають послідовність виконуваних побудов. Усе це призначене для того, щоб полегшити розуміння матеріалу. Доведення деяких теорем подано в рубриці «Для тих, хто хоче знати більше». Під цією рубрикою містяться відомості, які розширюють і поглиблюють основний зміст тем.

Після викладу теоретичної частини кожної теми в рубриці «Запитання та завдання» подано систему завдань. Її призначення — допомогти краще зрозуміти, осмислити, запам'ятати елементи теорії та набути найпростіших навичок оперування геометричними знаннями про фігури.

У кожному параграфі є рубрики «Запитання та завдання», «Основне в параграфі», «Для тих, хто хоче знати більше», «Розв'язуємо разом», «Застосуйте знання», «Задачі до параграфа», «Цікаво знати». У теоретичному матеріалі й рубриці «Розв'язуємо разом» значком «•» виділено початок і закінчення доведення теореми чи розв'язання задачі.

У рубриці «Задачі до параграфа» чорним позначено номери задач, які рекомендовано для класної роботи, а кольором — для домашньої, а задачі, які будуть корисними в подальшому вивченні геометрії (опорні), позначені значком, наприклад, 100. Задачі в цій рубриці подано за трьома рівнями: А — задачі початкового та середнього рівнів, Б — достатнього, В — високого.

Рубрики «Цікаво знати», «Застосуйте знання» призначено для індивідуальної роботи учнів.

За допомогою завдань рубрик «Контроль навчальних досягнень» і «Задачі за курс геометрії 8 класу» ви зможете перевірити свої знання.

Щиро бажаємо успіху!

 

pdf.png pick_geometriya_8_roganin.pdf
Дата 24.03.2020 15:25:05 Размер файла 12 MB Скачать 17

Похожие материалы (по тегу)