Основи здоров'я

8 клас Просмотров: 2365
Купить
Основи здоров'я. Підручник для 8 класу закладів загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Фоліо"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Шановні восьмикласники і восьмикласниці!

 

Ваше життя сьогодні це пізнання світу й себе, жага знань, дорослішання і прагнення незалежності, становлення особистості, формування позитивної самооцінки, розвиток складових інтелектуальної, емоційної, соціальної та фізичної зрілості. Це непрості процеси. Як допомогти вам орієнтуватись у дорослому світі?

У підручнику ми, авторки, звертаємось із довірою до кожного з вас. Хочемо розповісти, як убезпечити себе і допомогти іншим у небезпечних ситуаціях, як оцінити рівень своєї дорослості, які соціальні ролі ви можете грати у своєму віці, які життєві навички вам допоможуть у цьому. Також ми розповімо про оздоровчі системи, раціональне харчування, здоровий спосіб життя, про те, як підвищити самооцінку та навчитися приймати важливі рішення.

Історії про різних людей — життєві ситуації, наведені у підручнику, слугуватимуть становленню вашої індивідуальності, духовному зростанню, формуванню нових рис, притаманних зрілій особистості.

Відпрацювання алгоритму постановки й досягнення мети, засвоєння прийомів ефективного запам’ятовування, концентрації уваги, підготовки до контрольної роботи допоможуть вам успішно навчатися та досягати успіху.

 

pdf.png pick_osnovi_zdorovya_8_gucschina.pdf
Дата 15.02.2020 16:32:25 Размер файла 13 MB Скачать 17

Похожие материалы (по тегу)