Français

8 клас Просмотров: 1609
Купить
Французька мова (4-й рік навчання). Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Ти продовжуєш вивчати французьку мову та приєднуєшся до 220 мільйонів осіб у світі, які щодня користуються французькою мовою. Французька мова — шоста найпоширеніша мова у світі (після китайської, англійської, гінді, іспанської та арабської мов).

Французька мова є одночасно робочою та офіційною мовою ООН, Європейського Союзу, ЮНЕСКО, НАТО, Міжнародного Олімпійського комітету, Міжнародного Червоного хреста та багатьох міжнародних правових інстанцій. Французька мова є офіційною мовою трьох міст, де розташовані штаб-квартири європейських інституцій: Страсбурга, Брюсселя та Люксембурга.

Французька мова є міжнародною мовою кулінарії, моди, театру, образотворчого мистецтва, балету та архітектури.

Знання французької мови зробить набагато приємнішим твій візит до Парижа чи до будь-яких інших регіонів Франції (від лагідного Лазурного узбережжя до вкритих снігом альпійських вершин або ж диких берегів Бретані), а також допоможе зрозуміти культуру, ментальність та французький стиль життя.

Протягом цього навчального року ти будеш спілкуватися французькою мовою, читати різноманітні тексти, писати листи та виконувати письмові завдання, слухати і розуміти мовлення своїх однолітків із франкомовних країн.

Для того щоб полегшити, зробити зручним і сучасним процес вивчення французької мови, авторами підручника було запропоновано використання електронної підтримки. Тобі знадобиться смартфон або планшет і підключення до мережі Інтернет. На сторінках підручника подано QR-коди, у яких зашифровано адресу веб-сторінки з електронним додатком. Для того щоб скористатися QR-кодом, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення на смартфоні/планшеті. Наприклад, для пристроїв з операційною системою Android потрібно запустити застосунок Google Play Marfcet та завантажити програму Powerful QR Code Scaner А+ або будь-яку аналогічну. Завантажити програми для зчитування QR-кодів для інших операційних систем допоможуть відповідні застосунки: Windows Mobile — WindowsStore, iOS — iTunes).

Вивчення іноземної мови — це спосіб розширити свій кругозір, дізнатися щось нове про інші країни і про спосіб життя інших людей. Вивчаючи іноземну мову, ти краще пізнаєш рідну, а знайомлячись із зарубіжними країнами, краще пізнаєш і свою.

Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_frantsuzska_mova_8_chumak.pdf
Дата 12.05.2019 20:37:40 Размер файла 20 MB Скачать 41

Похожие материалы (по тегу)