Français

Опубликовано в 8 клас   |   Просмотрено 150 раз
Оцените учебник!
(1 голос)
| Купить
Français
Французька мова (4-й рік навчання). Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Ти продовжуєш вивчати французьку мову та приєднуєшся до 220 мільйонів осіб у світі, які щодня користуються французькою мовою. Французька мова — шоста найпоширеніша мова у світі (після китайської, англійської, гінді, іспанської та арабської мов).

Французька мова є одночасно робочою та офіційною мовою ООН, Європейського Союзу, ЮНЕСКО, НАТО, Міжнародного Олімпійського комітету, Міжнародного Червоного хреста та багатьох міжнародних правових інстанцій. Французька мова є офіційною мовою трьох міст, де розташовані штаб-квартири європейських інституцій: Страсбурга, Брюсселя та Люксембурга.

Французька мова є міжнародною мовою кулінарії, моди, театру, образотворчого мистецтва, балету та архітектури.

Знання французької мови зробить набагато приємнішим твій візит до Парижа чи до будь-яких інших регіонів Франції (від лагідного Лазурного узбережжя до вкритих снігом альпійських вершин або ж диких берегів Бретані), а також допоможе зрозуміти культуру, ментальність та французький стиль життя.

Протягом цього навчального року ти будеш спілкуватися французькою мовою, читати різноманітні тексти, писати листи та виконувати письмові завдання, слухати і розуміти мовлення своїх однолітків із франкомовних країн.

Для того щоб полегшити, зробити зручним і сучасним процес вивчення французької мови, авторами підручника було запропоновано використання електронної підтримки. Тобі знадобиться смартфон або планшет і підключення до мережі Інтернет. На сторінках підручника подано QR-коди, у яких зашифровано адресу веб-сторінки з електронним додатком. Для того щоб скористатися QR-кодом, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення на смартфоні/планшеті. Наприклад, для пристроїв з операційною системою Android потрібно запустити застосунок Google Play Marfcet та завантажити програму Powerful QR Code Scaner А+ або будь-яку аналогічну. Завантажити програми для зчитування QR-кодів для інших операційних систем допоможуть відповідні застосунки: Windows Mobile — WindowsStore, iOS — iTunes).

Вивчення іноземної мови — це спосіб розширити свій кругозір, дізнатися щось нове про інші країни і про спосіб життя інших людей. Вивчаючи іноземну мову, ти краще пізнаєш рідну, а знайомлячись із зарубіжними країнами, краще пізнаєш і свою.

Бажаємо успіхів!

 

pick_frantsuzska_mova_8_chumak.pdf
Дата 12.05.2019 20:37:40 Размер файла 20 MB Скачать 1

Похожие материалы (по тегу)

Français (livre 1)
Français (livre 1)
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français