Українська література

8 клас Просмотров: 3463
Купить
Українська література. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі восьмикласники!

 

Промайнуло літо, і ви знову повернулися до країни знань. Вона безмежна і прекрасна, має безліч стежок, якими можна мандрувати до далеких країн і континентів, відкривати для себе нові таємниці! Сподіваємося, що ваші подорожі були успішними, ви дізналися про щось незвичайне й цікаве, стали мудрішими, розважливішими і подорослішали. Тепер перед вами - нові горизонти, нові зустрічі, які змусять вас подивитися на світ по-новому.

Цей підручник відкриє вам неосяжні глибини українського фольклору; із сивої давнини озветься князь Ігор зі «Слова про похід Ігорів»; ви знову припадете до чистої криниці живлющого Шевченкового слова; подивуєтеся могутності карбованих Франкових рядків; Леся Українка розповість свою «Давню казку» про любов і вірність, зраду і честь...

Будуть і нові імена. Полум’яні рядки Володимира Сосюри, срібні переливи поезій Володимира Підпалого, філософські роздуми Бориса Олійника, вірші знаного в Україні поета й видавця Івана Малковича не залишать вас байдужими.

Зі сторінок української класичної прози ви почерпнете неоціненні скарби життєвої мудрості. Незабутніми будуть враження від героїв драми «Сто тисяч» Івана Карпенка-Карого, повістей «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського та «Роксоляна» Осипа Назарука. Ви поринете в цікавий світ творів Володимира Дрозда, щиро посмієтеся й глибоко замислитеся над сатирою Володимира Самійленка і Євгена Дударя.

Підручник має шість розділів: «Усна народна творчість», «З давньої української літератури », « Світ української поезії », « Національна драма », «З української прози», «Український гумор і сатира». У ньому також є сім рубрик: «Дізнайтеся більше», «Ваш літературознавчий словник», «Подорож літературами світу», «Творчі завдання», «Запитання і завдання», «Літературна п’ятихвилинка», «Літературно-мистецька вітальня» . Ці рубрики допоможуть повніше зрозуміти зміст прочитаного, набути нових знань із теорії літератури, довідатися про цікаві факти з життя письменників та їхніх творів. Обов’язкові рубрики - «Ваш літературознавчий словник» і «Запитання і завдання». Решта — додаткові, проте й вони стануть вам у пригоді під час вивчення творів.

Рубрика «Запитання і завдання» має чотири ступені складності. Якщо ви подолаєте перший, початковий рівень, матимете право зватися «Знайком» і наберете від одного до трьох балів. Успішно впоравшись із другим рівнем завдань, отримаєте титул «Багатознайка», і вчитель може оцінити вашу роботу від трьох до шести балів. Якщо ж підкорите третій рівень, то станете «Всезнайком» і отримаєте від семи до дев’яти балів. А той, хто, долаючи тернистий шлях, сягне вершини знань, буде вшанований званням «Ерудит» і найвищою сумою балів -від десяти до дванадцяти!

Кожен із розділів завершується підсумковим тестуванням. Окрім того, варто звернути увагу на запитання, якими перериваються художні твори й авторські статті: вони дадуть вам змогу ґрунтовніше попрацювати з текстом, зосередитися на найбільш значущих аспектах аналізу літературних творів.

Завершальний розділ буде дороговказом на наступний рік - ви отримаєте настанови на літо і дружні побажання від автора підручника.

 

pdf.png pick_ukrainska_literatura_8_mischenko.pdf
Дата 24.09.2013 08:49:00 Размер файла 17 MB Скачать 52

Похожие материалы (по тегу)