Геометрія

8 клас Просмотров: 1923
Купить
Геометрія. Підручник для 8 класу середніх загальноосвітніх закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Фоліо"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Шановні восьмикласники й восьмикласниці!

 

У цьому році ви продовжуєте вивчати геометрію — одну з найдавніших і цікавих галузей математики. Геометрія постійно розвивалася, як за формою, так і за змістом: збагачувалися її теорії, удосконалювалися способи доведення і розширювалися сфери застосувань. Від вимірювання землі, через аксіому паралельності і квадратури круга до самоподібності і фракталів — такий шлях пройшла геометрія за час свого розвитку.

Вдумайтесь у слова відомого архітектора Ле Корбюзьє:

"Я думаю, що ніколи до теперішнього часу ми не жили у такий геометричний період. Варто поміркувати про минуле, згадати про те, що було раніше, і ми будемо приголомшені тим, що навколишній світ - це світ геометрії чистої, істинної, бездоганної в наших очах. Усе навколо - геометрія. Ніколи ми не бачили так ясно таких форм, як круг, прямокутник, кут, циліндр, куля, виконаних так виразно, з такою сумлінністю і так впевнено".

Якщо ми хочемо з природою, оточуючим світом жити в злагоді, то маємо добре розуміти його, а отже, і геометрію.

Геометрія потрібна всім: інженерам, архітекторам, конструкторам, художникам, креслярам, столярам, слюсарям, токарям, кравцям та багатьом іншим фахівцям. Застосовують знання з геометрії будівельники, мореплавці, військові, митці, астрономи і навіть кондитери. Яку б науку для вивчення в майбутньому ви не обрали, у якій би галузі не працювали, для високих результатів потрібні гарні знання з геометрії.

У величезному саду Геометрії кожний може дібрати собі букет за смаком: строгі доведення і практичні застосування, цитати визначних математиків і оригінальні задачі, поняття сучасної математики та історичні відомості. У 8 класі ви ознайомитеся з різними видами чотирикутників і їх властивостями, розглянете вписані та центральні кути, вписані й описані чотирикутники та інші многокутники. Ознайомитеся з двома перлинами геометрії теоремою Фалеса і теоремою Піфагора. Розглянувши подібність трикутників і площі фігур, ви переконаєтеся, наскільки широко геометрія використовується в нашому житті.

Запрошуємо вас у світ Геометрії — дивний, щедрий, досконалий, тісно пов’язаний зі світами Праці, Розуму, Мистецтва. Сподіваємося, що наш підручник стане вам добрим помічником в опануванні геометричних знань, у набутті нових умінь і досвіду, у гармонійному розвитку вашої особистості.

 

pdf.png pick_geometriya_8_bevz2.pdf
Дата 03.04.2018 20:18:00 Размер файла 20 MB Скачать 27

Похожие материалы (по тегу)