Географія

8 клас Просмотров: 3370
Купить
Географія. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

Шановні друзі! У цьому навчальному році ми продовжуємо вивчати географію. У попередніх класах ви ознайомилися з оболонками Землі, природою материків та океанів, прийомами роботи з географічними картами. Курс «Україна у світі: природа, населення» розпочне ваше знайомство з нашою державою. Підручник стане надійним помічником у цьому. Подамо деякі корисні поради, як краще працювати з ним.

Вивчення кожного розділу або великої теми розпочинається з їх анонсування, яке містить інформацію про очікувані результати засвоєння матеріалу та налаштовує на опанування нових знань. Перед кожним параграфом запропоновано рубрику «Пригадайте». Повторення теоретичного матеріалу з попередніх курсів географії або раніше вивчених тем допоможе краще зрозуміти новий матеріал. Підчас ознайомлення з текстом параграфа не намагайтеся його механічно запам’ятати. Зосереджуйте увагу на найважливіших положеннях і нових поняттях. Для кращого розуміння навчального матеріалу скористайтеся завданнями, наведеними в тексті. Деякі з них потребують ваших творчих думок і оригінальних рішень. Аргументовано обстоюйте свою позицію з того чи того проблемного питання.

Підручник містить різноплановий ілюстративний матеріал: малюнки, тематичні карти, картосхеми, схеми, діаграми. Особливу увагу звертайте на запитання і завдання, долучені до окремих ілюстрацій.

Ландшафти України вивчають за типовим планом. Бажано, щоб ви одразу запам’ятали його логічну послідовність і використовували її під час відповіді.

Наприкінці кожного параграфа запропоновано рубрику «Перевір себе» з переліком завдань і запитань для самоконтролю. Проблемні й творчі завдання мають позначку «✓ ».

Кожний тематичний блок доповнено назвами програмних практичних робіт.

Усі розділи або великі теми містять рубрику «Для допитливих». У ній ви знайдете додаткову інформацію щодо процесів та явищ, які вивчають.

У рубриці «Теми для досліджень і міні-проектів» подано завдання для здійснення самостійних спостережень і дій, спрямовані на розвиток ваших дослідницьких навичок. Це дасть вам змогу розширити і поглибити знання з окремих питань курсу.

Щоб спонукати вас до вивчення своєї місцевості, аналізу географічних процесів і явищ на території рідного краю, пропонуємо рубрику «Проектдля краєзнавця».

Для поглиблення географічних знань у рубриці «Дізнаймося більше» наведено перелік додаткових друкованих і електронних джерел.

Паралельно з підручником для вивчення матеріалу з курсу доцільно використовувати географічний атлас, контурні карти і практикум або робочий зошит.

Цей підручник допоможе вам здобути глибокі та системні знання з географії нашої держави.

Зичимо вам успіхів у навчанні!

 

pdf.png pick_geografiya_8_kobernik.pdf
Дата 26.02.2018 23:08:00 Размер файла 21 MB Скачать 88

Похожие материалы (по тегу)