Основи здоров'я

8 клас Просмотров: 3984
Купить
Основи здоров'я. Підручник для 8-го класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Алатон"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже.

 

Ця книга - продовження серії однойменних підручників з основ здоров’я для 5-7-х класів. Мета цього предмета - сформувати у тебе сприятливі для здоров’я знання, ставлення і навички.
Ми живемо у складному й мінливому світі. Навички, які допомагають швидко адаптуватися до змін і долати щоденні труднощі, називають життєвими, тому що вони потрібні кожному, незалежно від того, чим він займатиметься в майбутньому, яку професію обере.
На жаль, раніше цих важливих навичок не формували у школі чи інституті. Більшість людей набували їх упродовж життя методом «проб і помилок». Як зауважила мама твого однолітка, «в житті кожної людини трапляються ситуації, яких можна було б уникнути, якби була можливість заново прожити цей момент. Та життя одне, і кожен з нас набиває власні ґулі. Але той, хто підкований теоретично, навчений книгою і педагогом, має більше шансів уникнути невдач, а отже - досягти успіху, здобути повагу і стати справжньою особистістю».
Тобі, мабуть, доводилося чути про ситуації, в яких постраждали люди. Оцінюючи такі ситуації, напевно, пересвідчувався: якби у них повелися правильно, цього б не сталося.
У 8-му класі ти продовжиш вивчати алгоритми поведінки в екстремальних ситуаціях. Дізнаєшся, як рятувати своє життя й життя інших людей, надавати невідкладну допомогу потерпілим. Звісно, ці уміння неможливо відпрацювати лише за підручником. Сподіваємось, матимеш нагоду потренуватися під керівництвом медика чи професійного рятувальника.

 

pdf.png pick_osnovi_zdorovya_8_vorontsova_p.pdf
Дата 24.09.2013 08:45:00 Размер файла 7 MB Скачать 49

Похожие материалы (по тегу)