Біологія

8 клас Просмотров: 5649
Купить
Біологія. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

Ти починаєш вивчати науку про тварин - зоологію (від грец. зоон - тварина, логос - вчення). У цьому тобі допоможе підручник, який тримаєш у руках.
Підручник - не книжка для читання. Тобі слід навчитися працювати з ним так, щоб швидко знаходити потрібну інформацію, виділяти і запам’ятовувати головне. Наприкінці кожного параграфа наведено терміни й поняття. Ті, які виділено, необхідно запам’ятати. Текст, вміщений на кольоровому фоні, потребує особливої уваги.
Щоб повторити вивчене і з’ясувати, як засвоєно матеріал, тобі варто відповісти на запитання, наведені наприкінці параграфа. Виконання лабораторних робіт і робота з натуральними об’єктами допоможуть набути практичних умінь і навичок, необхідних для вивчення тваринного світу,
Запитаннями рубрики «Як ти вважаєш?» можна скористатися на заняттях гуртка юних натуралістів, для підготовки конкурсів, змагань ерудитів. Не засмучуйся, якщо не зможеш відповісти на них самостійно. Спробуй знайти відповіді в книжках, запитай друзів, батьків, учителя.
Рубрика «Тематичне оцінювання» допоможе з’ясувати, як ти засвоїв матеріал теми.
У підручнику є й додаткова інформація. Її позначено (•) і подано шрифтом, що відрізняється від основного. Цей матеріал буде корисний тим, хто захоче знати більше, довідатися про цікаві факти з життя тварин.
Як застосувати здобуті знання на практиці, розповідає рубрика «Живий куточок». У ній ти знайдеш поради, як утримувати своїх домашніх улюбленців, знаходити з ними «спільну мову».
Переконані, що ти любиш твари, а отже, полюбиш і науку про них. Бажаємо успіхів у навчанні!

 

pdf.png pick_biologiya_8_mezhzherin.pdf
Дата 24.09.2013 08:36:00 Размер файла 10 MB Скачать 64

Похожие материалы (по тегу)