Хімія

8 клас Просмотров: 7717
Купить
Хімія. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: ВЦ "Академія"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 232
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі восьмикласники!

 

На уроках хімії в 7 класі відбулося ваше знайомство з цікавою наукою про речовини та їх перетворення. Ви опанували хімічну мову, з’ясували, що таке хімічні елементи, як позначають їх та утворені ними речовини, як записують хімічні реакції, навчилися виконувати найпростіші хімічні розрахунки, здійснювати хімічні досліди. Вам стало відомо, що речовин існує безліч, а частинок, з яких вони складаються, лише три види: атом, молекула і йон. Ви дізналися багато цікавого про Оксиген і Ферум - одні з найважливіших хімічних елементів, про властивості їх простих речовин - кисню і заліза.
У 8 класі хімія розкриє вам нові таємниці. Ви переконаєтесь у тому, що серед елементів та їхніх сполук існують чіткий порядок і тісні взаємозв’язки. Їх узагальнює періодичний закон, відкритий майже 140 років тому видатним ученим Дмитром Івановичем Менделєєвим.
Основну увагу на уроках хімії в цьому навчальному році буде зосереджено на найважливіших групах (класах) сполук, вивченні їх хімічних властивостей. Ви дізнаєтеся про будову атомів, молекул, йонів і різних речовин, про те, як сполучаються частинки в кожній речовині, отримаєте задоволення від хімічних дослідів.
Ви вже переконалися, що вивчати хімію необхідно для того, щоб розуміти, як побудований навколишній світ, за якими законами він розвивається, щоб уміти користуватися продуктами хімічного виробництва, не руйнуючи природу, а оберігаючи й примножуючи її багатства.

 

pdf.png pick_himiya_8_popel.pdf HOT
Дата 24.09.2013 08:42:00 Размер файла 5 MB Скачать 231

Похожие материалы (по тегу)