Українська мова

7 клас Просмотров: 11841
Купить
Українська мова. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Навчаючись у попередніх класах, ви усвідомлювали значення української мови як державної та її роль у вашому житті; осягали закономірності мовознавчої науки, яка дає ключ до володіння мовою; набували вмінь спілкуватися, читати, грамотно писати, вслухатися в музику однієї з найбагатших і найпое-тичніших мов світу.

У сьомому класі ви вчитиметеся ще точніше та емоційніше висловлювати свою думку, формулювати її різними способами, використовуючи дієприкметники та дієприслівники — особливі форми дієслова, прислівники, вигуки, а також невичерпні можливості службових частин мови.

Завдяки українській мові ви збагачуватимете свій інтелект: колективно поміркуєте, як можна зберегти Землю, довідаєтеся про те, навіщо освоюють космос, ознайомитеся з деякими винаходами і відкриттями людства, вкотре перегорнете сторінки славетної історії України, дізнаєтеся про природні багатства нашої країни, про походження слов’янських мов та місце української мови в їх суцвітті. Вміщені в підручнику описи краєвидів, унікальних природних явищ дадуть вам змогу відчути естетичну насолоду, долучитися до світової гармонії. Ви дізнаєтеся про видатних особистостей та світ їхніх захоплень, пізнаєте закономірності універсальної мови — есперанто, скористаєтеся порадами, як розвинути свої розумові здібності тощо.

На уроках зв’язного мовлення ви опануєте новий для вас стиль — публіцистичний, навчитеся описувати зовнішність людини, розповідати про неї так, щоб перед читачем постала яскрава зовні й духовно багата особистість. Підручник ознайомить вас з особливостями пошукового читання. Переказуючи тексти, ви набудете вмінь викладати інформацію стисло, виділяти найважливіше й відокремлювати його від другорядного, несуттєвого.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_7_bondarenko.pdf
Дата 26.12.2013 14:03:00 Размер файла 9 MB Скачать 76

Похожие материалы (по тегу)