Алгебра

7 клас Просмотров: 4037
Купить
Алгебра. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Зодіак-ЕКО"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Алгебра — частина математики, яка разом з арифметикою та геометрією належить до найдавніших складових цієї науки. У попередніх класах на уроках математики ви опановували переважно знання з арифметики, засвоювали розширені відомості про числа та дії над ними. Тепер починаєте вивчати алгебру.

Знання алгебри необхідні не тільки тому, що нона дає найкращі методи розв’язування найважчих задач, а й тому, що в ній формується математична мова, яка використовується фахівцями різних галузей науки і техніки. Алгебра досить багата за змістом і дуже потрібна. Ви вивчатимете її до закінчення школи, а дехто — й у вищих навчальних закладах.

Розпочати опанування курсу шкільної алгебри вам допоможе цей підручник. Читаючи теоретичний матеріал, основну увагу звертайте на слова, надруковані курсивом. Це математичні терміни. Треба зрозуміти, що ці слова означають, і запам’ятати їх. Виділені жирним шрифтом речення — це правила або інші важливі математичні твердження. їх треба пам’ятати і вміти застосовувати.

Кожен параграф підручника містить рубрику «Хочете знати ще більше?», в якій пропонуються додаткові відомості для учнів, які особливо цікавляться математикою. Відповідайте на запитання рубрики «Перевірте себе» і ви зможете закріпити, узагальнити і систематизувати здобуті знання, вміння та навички, одержані під час вивчення теми. У рубриці «Виконаємо разом!» наведено зразки розв’язання найважливіших видів вправ. Пропонуємо ознайомитися з цими прикладами, перш ніж виконувати домашні завдання.

 

pdf.png pick_algebra_7_bevz.pdf
Дата 26.12.2013 09:19:00 Размер файла 11 MB Скачать 30

Похожие материалы (по тегу)