Хімія

7 клас Просмотров: 2939
Купить
Хімія. Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Академія"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 216
• Формат файлу: pdf

 

Шановні семикласники!

 

У цьому навчальному році ви розпочинаєте вивчати надзвичайно цікавий предмет — хімію. Учені-хіміки досліджують багато різних речовин, визначають їхній склад, властивості, здійснюють перетворення одних речовин на інші. Вони беруть участь у створенні матеріалів різноманітного призначення, ліків, косметичних засобів, удосконалюють виробництво металів і сплавів, добрив, переробку корисних копалин, промислових і побутових відходів. Людство використовує досягнення хімічної науки для поліпшення умов життя, збереження природи для майбутніх поколінь. Ми вже не можемо обійтися без знань, які надає ця наука.

Хімія розкриває свої таємниці всім, хто цікавиться нею, прагне зрозуміти будову речовин, їх здатність перетворюватися на інші речовини. Ця наука має свої закони, логіку, мову.

Ви навчитеся спостерігати за речовинами під час хімічних дослідів, зіставляти побачене і почуте на уроці з прочитаним у підручнику, робити висновки. Хімія допоможе вам набути навичок експериментування, сприятиме розширенню світогляду. Багато з того, про що дізнаєтесь під час уроків, знадобиться вам у житті.

Як вивчати хімію

Перша порада. Наполегливо працюйте на уроці, уважно слухайте розповідь учителя, спостерігайте за дослідами, які він показує вам і які ви здійснюєте в хімічному кабінеті; намагайтеся все зрозуміти.

Друга порада. Виконуючи домашнє завдання, спочатку прочитайте відповідний матеріал у параграфі підручника, уважно розгляньте малюнки, схеми, формули, а після цього розв’язуйте задачі і вправи. За потреби зверніться до записів, зроблених вами на попередніх уроках хімії.

Третя порада. Учіться досліджувати речовини. У цьому вам допоможуть домашні експерименти. Спосіб і послідовність їх виконання описано в підручнику. Здійснюйте ці досліди з дозволу батьків.

Будьте обережними. Невміле поводження з деякими речовинами може зашкодити вашому здоров’ю.

 

pdf.png pick_himiya_7_popel3.pdf
Дата 01.09.2020 18:28:53 Размер файла 4 MB Скачать 90

Похожие материалы (по тегу)