Інформатика

7 клас Просмотров: 713
Купить
Інформатика. Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 144
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні та учениці!

 

Ви зробили наступний крок сходами знань! Що очікує вас у новому навчальному році на уроках інформатики? Пропонуємо зазирнути в найближче майбутнє.

Чи можна уявити сучасне життя без мережі Інтернет? А чи чули ви про електронну пошту? Ну звісно! Сьогодні більшість людей у світі починають день із перевірки своєї електронної скриньки, відправляють та отримують десятки електронних листів на день. У 7 класі ми з вами навчимося створювати власну поштову скриньку, налаштовувати її параметри й дізнаємося правила безпечного використання електронної пошти.

А хто з вас може пояснити, що таке технологія ІоТ? А чи є це вже вашим повсякденним життям, чи, можливо, чекає у найближчому майбутньому? Шукайте відповіді на сторінках підручника!

Хай ким ви працюватимете в майбутньому, вам напевно доведеться використовувати електронні таблиці. Набуті компетентності саме з цієї теми можете сміливо зазначати у майбутньому резюме.

І, звісно, ми продовжимо розвивати алгоритмічне мислення і ознайомимося з новою сучасною мовою програмування. Якою? Трохи терпіння — і про все дізнаєтеся!

Бажаємо вам цікавого й результативного навчання!

 

pdf.png pick_informatika_7_korshunova.pdf
Дата 31.08.2020 18:51:34 Размер файла 5 MB Скачать 13

Похожие материалы (по тегу)