Інформатика

7 клас Просмотров: 2891
Купить
Інформатика. Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Шановні семикласниці та семикласники!

 

Цього навчального року ви продовжуєте вивчати дуже цікавий і важливий предмет - Інформатику. Його вивчення спрямоване на підготовку вас до ефективного виконання різноманітних завдань в умовах інформаційного суспільства.

У попередніх класах ви вже опанували основи роботи з об'єктами операційної системи комп'ютера, ознайомилися з технологіями опрацювання графічних, текстових і мультимедійних даних, виконували пошук відомостей в Інтернеті, складали алгоритми та програми для виконавців у середовищі Scratch 2.

На уроках інформатики в 7-му класі ви продовжите знайомство із сервісами Інтернету, навчитеся використовувати електронну пошту та інші хмарні сервіси, здійснювати колективну роботу з документами в Інтернеті. Ви ознайомитеся з поняттям моделі, навчитеся складати інформаційні, у тому числі математичні, моделі. Новим стане для вас опанування технології опрацювання числових даних в електронних таблицях. Ви заповнюватимете даними електронні таблиці, у яких автоматично виконуються обчислення з використанням формул. Під час вивчення розділу «Алгоритми та програми» ви складатимете алгоритми з величинами для різних виконавців. Ті з вас, хто цікавиться програмуванням, зможуть ознайомитися зі складанням програм мовою Python. І в цьому вам допоможе цей підручник.

Уміст підручника поділено на розділи. Кожний розділ складається з пунктів, які, у свою чергу, поділяються на підпункти. На початку кожного пункту наведено запитання для повторення вивченого. Відповіді на них полегшать розуміння та засвоєння нового матеріалу. Ці запитання позначено.

Уважно читайте матеріал, викладений у підручнику. Найсуттєвіше зібрано в кінці кожного пункту в окремій рубриці «Найважливіше в цьому пункті». Для відпрацювання практичних навичок у рубриці «Працюємо з комп’ютером» наведено тренувальні вправи з детальними алгоритмами виконання завдань.

Наприкінці кожного пункту розміщено запитання для самоконтролю «Дайте відповіді на запитання». Рекомендуємо вам після вивчення навчального матеріалу пункту дати відповіді на них. Біля кожного запитання стоїть позначка, яка означає, що правильна відповідь на це запитання відповідає:

° — початковому й середньому рівням навчальних досягнень;
• — достатньому рівню навчальних досягнень;
* — високому рівню навчальних досягнень.

 

pdf.png pick_informatika_7_rivkind2.pdf
Дата 31.08.2020 18:50:20 Размер файла 6 MB Скачать 36

Похожие материалы (по тегу)