Français

7 клас Просмотров: 93
Купить
Французька мова. Підручник для 7 класу з поглибленим вивченням французської мови закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Шановні семикласники та семикласниці!

 

Підручник, який ви тримаєте в руках, допоможе вам удосконалити знання і відкрити нові можливості спілкування французькою мовою. Ви ознайомитеся з різними стилями мовлення і зможете зрозуміти своїх однолітків із Франції, поділитися своїми враженнями і розпитати про те, що вас цікавить.

Протягом цього навчального року ви значно розширите ваш лексичний запас, збагатите світогляд, удосконалите мовні й мовленнєві навички та вміння. Подорожуючи сторінками цього підручника, ви дізнаєтесь багато цікавого про Францію та відвідаєте визначні місця її столиці.

Ви зможете розповісти своїм французьким друзям про незрівнянну красу нашої країни і про сім чудес України, про своє життя і навчання, місцевість, де ви проживаєте, і столицю України -славне місто Київ. Діалоги, тексти, завдання і вправи підручника допоможуть вам у цьому.

Підручник складається із семи розділів. Кожен з них присвячено темам, які вивчаються за програмою з іноземних мов. Розділи поділяються на уроки, що висвітлюють окремі аспекти основної теми.

Кожний урок містить завдання для розвитку усного та писемного мовлення, вправи для роботи над покращенням вимови та граматичних навичок.

Останні уроки кожного розділу допоможуть вам узагальнити вивчене з теми.

У кінці підручника ви знайдете граматичний довідник, таблиці відмінювання дієслів і словник.

Чудові ілюстрації підручника сприятимуть кращому засвоєнню навчального матеріалу.

Бажаю вам успіхів!

 

pdf.png pick_frantsyzka_mova_7_klimenko4.pdf
Дата 30.08.2020 12:07:47 Размер файла 8 MB Скачать 0

Похожие материалы (по тегу)