Всесвітня історія

7 клас Просмотров: 175
Купить
Всесвітня історія. Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Шановні семикласники та семикласниці!

 

Хоча від середньовіччя нас віддаляє понад п’ятсот років, проте саме в ту далеку епоху було закладено основи сучасного світу. Ознайомитися з дивовижним розмаїттям цієї доби вам допоможе цей підручник.

Матеріали підручника спрямовано на формування компетентностей відповідно до Нової української школи, зокрема історичної предметної компетентності. Також ви зможете набути й інших ключових компетентностей: навчитеся переконливо висловлювати думки, розуміти писемні джерела, будувати логічні ланцюжки подій, використовувати цифрові технології для пошуку історичної інформації, реалізовувати індивідуальні та командні проекти.

У підручнику поряд з викладенням основного історичного матеріалу подано уривки із середньовічних документів, які донесли до нас подих і колорит минулого. Ці джерела дають змогу подивитися на середньовіччя очима його сучасників і краще зрозуміти тогочасне життя. Звичайно ж, потрібно враховувати, хто, за яких обставин і з якою метою їх писав. Допоможуть вам у цьому запитання до документів.

Чимало можуть розповісти також ілюстрації - малюнки та мініатюри із середньовічних рукописів, фотографії історичних пам’яток.

Уведені в основний текст «Подробиці» розширять знання про історичних осіб, дадуть можливість дізнатися більше про окремі історичні події.

Важливу роль у вивченні історії відіграють карти. Працюючи з ними, ви зможете простежити, які політичні й територіальні зміни відбувалися за доби середньовіччя.

На сторінках навчальної книжки ви натрапите на чимало нових слів, їх виділено напівжирним шрифтом і до них подано пояснення. Крім того, у кінці підручника вміщено словник термінів.

Кожний параграф починається і завершується запитаннями, практичними та творчими завданнями до теми. Наприкінці параграфів подано завдання, що є різними за рівнем складності та будуть оцінюватися відповідно різними балами.

Запитання в рубриці «Перевіряємо знання» допоможуть перевірити та закріпити отримані відомості.

Завдання з блока «Удосконалюємо вміння» спрямовано на розвиток аналітичного мислення, уміння працювати з картами та ілюстраціями, запам’ятовувати основні дати.

Рубрика «Діємо творчо» передбачає обговорення цікавих питань, відповідаючи на які іноді треба шукати додаткові джерела, розмірковувати та самостійно робити висновки. Деякі завдання передбачають занурення в епоху середньовіччя, написання творів, розповідей або повідомлень від імені конкретної людини того часу. У цій рубриці є також бліцтурніри, інші види роботи з текстом та ілюстраціями.

Додатковий матеріал, який зробить процес вивчення всесвітньої історії цікавішим, ви можете знайти в рубриці «Дізнаємося з інтернет-мережі», скориставшись підказками для пошуку інформації.

Сподіваємося, що робота з підручником допоможе вам відчути живу історію, почути голос далекої епохи, навчитися розуміти й любити багатоманітний світ середньовіччя.

 

pdf.png pick_vsesvitnya_istoriya_7_podalyak2.pdf
Дата 27.08.2020 20:42:59 Размер файла 8 MB Скачать 13

Похожие материалы (по тегу)