Українська мова

7 клас Просмотров: 718
Купить
Українська мова. Підручник для 7 класу з навчанням румунською мовою закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Світ"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 244
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники й семикласниці!

 

Вітаємо вас з початком нового навчального року!

Знаємо, що впродовж літніх канікул у вас було багато цікавих подій,, знайомств з однолітками, зустрічей із цікавими людьми. Та що ближче було до першого вересня, то частіше ви згадували той чи той урок, як блискуче перемагали спортивних суперників, досягали успіхів у навчальних тренінгах...

Шкодуєте, що підручник для шостого класу довелося повернути в бібліотеку? Не тривожтеся: повторити необхідні теми допоможе підручник для сьомого класу. Багато хто з вас уже переконався, що найкрутіші гаджети не можуть уповні замінити живих співрозмовників. Видатні уче-ні-математики писали, що математичними формулами можна записати наукові відкриття, але розповісти про них людству можна лише мовою, яку зрозуміють навіть ті, хто формул не вивчав. Звичайно, найперше — мовою рідною й мовою українською, для всіх нас — державною, якою ви вже добре оволоділи.

На вас чекає багато нових знань: цікавих, потрібних для життя, навіть створених вами самими.

Цей навчальний рік уже традиційно розпочнемо повторенням вивченого в шостому класі, що слугує опорою для нових знань. Вам, очевидно, кортить якомога швидше перейти до тем нових. На все свій час! Буде цікаво!

Знання — вантаж, хоч і нелегкий, але найцінніший (у вогні не горить, й у воді не тоне!), це ваш скарб на все життя! І поділитися ним зможете з кимось у майбутньому. Примножуйте свої знання.

Дорогі семикласники й семикласниці! Ви — надія ваших батьків і нашої держави. Не підведіть тих, хто навчає вас для вашого й нашого майбутнього.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_ro_7_babich.pdf
Дата 26.08.2020 09:16:46 Размер файла 7 MB Скачать 12

Похожие материалы (по тегу)