Хімія

7 клас Просмотров: 6684
Купить
Хімія. 7 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Перун"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 112
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

Ти починаєш вивчати новий предмет — хімію, з якою пов’язано життя природи й людського суспільства. Хімія відіграє важливу роль у сучасній енергетиці, сільському господарстві, металургії, виробництві будівельних матеріалів, паперу, фотоматеріалів, барвників, вибухових речовин, пластмас, тканин, гуми тощо. Всюди, куди б ти не глянув, тебе оточують предмети та вироби, виготовлені з речовин і матеріалів, добутих на хімічних чи споріднених підприємствах із використанням хімічних знань. Одяг, взуття, посуд, парфуми, ліки — все це результати практичного застосування хімії.

Щоденно всі ми стикаємося не тільки з речовинами і матеріалами, а й із хімічними реакціями: коли вмиваємося з милом, п’ємо чай з лимоном, готуємо страви, користуємося миючими засобами тощо.

Щоб речовини, матеріали н хімічні реакції, якими ти користуєшся, приносили користь, а не шкоду, треба опановувати хімічні знання. Методи і засоби хімії настільки різноманітні, тонкі й складні, що оволодіння законами хімії, прийомами експерименту та розрахунку вимагає глибокої й наполегливої праці змолоду, коли пам’ять, увага, уява й ініціатива особливо міцні.

Мета підручника — допомогти тобі добре засвоїти основні закони й найважливіші хімічні поняття, на яких ґрунтуватимуться твої знання з хімії.

 

pdf.png pick_himiya_7_burinska.pdf HOT
Дата 22.09.2013 00:00:00 Размер файла 7 MB Скачать 116

Похожие материалы (по тегу)