Українська література

7 клас Просмотров: 5020
Купить
Українська література. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних заходів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Цього року ви маєте чудову нагоду продовжити розпочату в попередніх класах мандрівку сюжетними лабіринтами найкращих творів українських письменників. На вас чекають прозові й поетичні історії про хоробрих і полохливих, веселих і сумних, кумедних і страшних, реальних і фантастичних героїв. Ви зможете вивчити напам’ять вірші й пісні, ознайомитися з біографіями письменників, додати нові записи до свого літературознавчого словника. Попрацювавши з текстами творів та критичними матеріалами, самостійно спробуєте дати відповідь на багато запитань, що обов’язково виникнуть у процесі навчання. Серед авторів, із творчістю яких ознайомитеся цього року, є вже відомі для вас імена. Це Тарас Шевченко, Іван Франко, Ліна Костенко, Свген Гуцало, Василь Симоненко, Григір Тютюнник. Дізнаєтесь і про таких письменників, як Андрій Чайковський, Михайло Стельмах, Олекса Стороженко, Богдан Лепкий, Борис Харчук, Любов Пономаренко, Андрій Малишко, Анатолій Дімаров, Василь Голобородько та ін.

Ваш підручник має чотири розділи: «Із пісенних скарбів», «Про далекі минулі часи», «Ти знаєш, що ти - людина», «Ми - українці». Також у ньому є шість рубрик: «Дізнайтесь більше про письменника», «Ваш літературознавчий словник», «Подорож по літературах світу», «Творчі завдання», «Запитання і завдання», «Літературна п’ятихвилинкао, які допоможуть кожному з вас досягти відмінних результатів при вивченні української літератури, зрозуміти всю її красу і глибину. Обов’язкові рубрики - «Ваш літературознавчий словник» та «Запитання і завдання». Решта рубрик — додаткові. Проте вони є дуже цікавими і нададуть можливість вам не лише краще вивчити запропоновані твори, а й виявити свої найліпші якості - кмітливість, розсудливість, вміння швидко міркувати й аналізувати прочитане.

А ще зверніть особливу увагу на рубрику «Запитання і завдання». Вона має чотири рівні складності. Якщо ви подолаєте перший, матимете право зватися «Знайко» і наберете від 1-го до 3-х балів. Якщо ж впораєтесь з другим рівнем, то ваш титул — «Багатознайко», і вчитель може «присудити» вам від 4-х до 6-ти балів. Якщо ж вам підкориться третій рівень, то зватиметесь «Всезнайко» і отримаєте від 7-ми до 9-ти балів. А той, хто досягне вершини піраміди знань, буде пошанований званням «Ерудит» і найвищою сумою балів від 10-ти до 12-ти!

Кожен із чотирьох розділів завершується підсумковим тестуванням. Крім того, авторські статті та художні тексти час від часу перериваються навідними запитаннями, завдяки яким ви пригадаєте раніше вивчене, замислитесь над особливо важливими моментами твору чи найбільш показовими фактами біографій письменників. Завершальний розділ містить матеріал, який допоможе вам підготуватись за літні канікули до курсу української літератури у 8-му класі.

А щоб ви пригадали теоретичну інформацію з попередніх класів, наприкінці підручника вміщено «Словник ерудита».

Тож рушаймо в нову подорож сторінками літературних творів!

 

pdf.png pick_ukrainska_literatura_7_mischenko.pdf
Дата 22.09.2013 00:11:00 Размер файла 20 MB Скачать 33

Похожие материалы (по тегу)