Хімія

7 клас Просмотров: 10623
Купить
Хімія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Академія"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 136
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

У цьому навчальному році ви починаєте вивчати надзвичайно цікаву науку — хімію. Хіміки створюють нові матеріали різноманітного призначення, ліки, косметичні засоби, вдосконалюють виробництво металів і добрив, переробку металічних руд, нафти, газу, промислових і побутових відходів. Людство використовує досягнення хімії для поліпшення умов життя, збереження природи для майбутніх поколінь. Нині жодна людина не може обійтися без знань, які надає ця на> ка.

Хімія охоче розкриває свої таємниці всім, хто цікавиться нею і прагне зрозуміти, що таке речовина, як і чому одні речовини перетворюються на інші. Ця наука має свої закони, логіку, мову.

Кожен із вас навчиться спостерігати за речовинами під час хімічних дослідів, зіставляти побачене й почуте з прочитаним у підручнику, аналізувати й робити висновки. Хімія допоможе вам розширити світогляд, розвинути навички експериментування. Багато з того, що ви засвоїте під час уроків, знадобиться у вашому житті.

 

Як вивчати хімію

 

Перша порада. Наполегливо працюйте на уроці, уважно слухайте розповідь учителя, спостерігайте за дослідами, які він демонструє вам і які ви виконуєте в хімічному кабінеті; намагайтеся все зрозуміти.

Друга порада. Виконуючи домашнє завдання, спочатку прочитайте відповідний матеріал у параграфі, уважно розгляньте малюнки, схеми, формули, а після цього розв’язуйте задачі і вправи. За необхідності зверніться до записів, зроблених вами на попередньому уроці хімії.

Третя порада. Учіться самостійно досліджувати речовини. У цьому вам допоможуть домашні експерименти. Як їх виконати — описано в підручнику. Здійснюйте ці хімічні досліди лише з дозволу батьків.

Вудьте завжди обережними. Невміле поводження з деякими речовинами може зашкодити вашому здоров’ю.

 

pdf.png pick_himiya_7_popel.pdf HOT
Дата 22.09.2013 00:01:00 Размер файла 5 MB Скачать 311

Похожие материалы (по тегу)