Трудове навчання

7 клас Просмотров: 686
Купить
Трудове навчання (для хлопців). Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Перед вами — повий підручник із трудового навчання для 7 класу. Перші два розділи цього підручника присвячені обробці деревини як конструкційного матеріалу. Навчаючись у 5 класі, ви вже ознайомилися з технологіями виготовлення нескладних виробів з таких деревинних матеріалів, як фанера та деревинно-волокнисті плити, опанували прийоми з’єднання окремих деталей виробу за допомогою цвяхів та клею, навчилися викопувати оздоблювальні операції із застосуванням лаків та фарб, вивчили та опанували таку технологічну операцію, як свердління за допомогою ручних механічних дрилів, навчилися користуватися найпростішими інструментами для деревообробки. У 6 класі ви вивчали такі конструкційні матеріали, як тонколистовий метал та дріт, і технології їх обробки. Також ви познайомилися з поняттями «механізм» та «машина», вивчили будову та призначення свердлильного верстату, почали відкривати для себе основи проектної діяльності. Також розглянули ряд технологій побутової діяльності. У 7 класі ви продовжите вивчати складний світ техніки і технологій, а допоможе вам па цьому шляху цей підручник.

Ви дізнаєтеся, як за допомогою кресленика передати складну форму об’ємної деталі і відобразити її па площині паперу. Ознайомитеся з такими конструкційними матеріалами, як деревина та пиломатеріали, виготовленими з псі'. Навчитесь оцінювати якість пиломатеріалів і визначати їх придатність для виготовлення виробів з них. Опануєте практичні прийоми роботи з новими видами ручних інструментів для обробки деревини. Також ви ознайомитесь з сучасними методами обробки деревини та поповните знання з основ проектної діяльності. Навчальний матеріал розділу «Основи побутової діяльності» дозволить вам при пагоді власноручно викопати косметичний ремонт у своїй оселі та краще розібратись у споживчих якостях товару за його маркуванням.

Усе цс вам етапе в пригоді в подальшому житті, навіть якщо ваша майбутня професія не буде пов’язана, наприклад, із технологічними процесами обробки деревипи та виготовленням виробів з неї.

Налаштуватись па вивчення нового матеріалу, перевірити і закріпити знання з кожної теми валі допоможуть рубрики «Опорні поняття», «Викопаємо завдання разом», «Завдання для самостійного розв’язку» і «Запитання та завдання», які розміщено па початку та наприкінці параграфів та розділів. Виконані вами лабораторні роботи збагатять вас поглибленим знанням властивостей матеріалів та прийомів праці. Тим, хто хоче знати більше, етане в пригоді інформація, вміщена в рубриках «Додатковаінформація» та «Цікаво знати».

Якщо ви забули якийсь термін, скористайтеся «Словником термінів» у кіпці підручника. Викопуючи практичні вправи та лабораторні роботи, будьте уважними, дотримуйтеся правил безпечної праці.

Бажаємо всім успіхів у навчанні!

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_7_lebedev.pdf
Дата 12.02.2020 14:45:19 Размер файла 10 MB Скачать 10

Похожие материалы (по тегу)