Геометрія

7 клас Просмотров: 5953
Купить
Геометрія. Підручник для 7-го класу. Для середнього шкільного віку.

• Автор:
• Видавництво: "Гімназія"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 201
• Формат файлу: pdf

 

Любі семикласники!

 

Ви починаєте вивчати новий шкільний предмет — геометрію. Зверніть увагу, що у слів «географія» і «геметрія» однакова частина — «гео», що в перекладі з грецької означає «земля». Проте якщо на уроках географії в шостому класі ви дійсно займалися землеописом («графія» — грецькою «опис»), то на уроках геометрії вам не доведеться займатися землемірянням («метрео» — грецькою «міряти»).

Геометрія — одна з найдавніших наук. Її назву можна пояснити тим, що зародження і розвиток геометрії були тісно пов’язані з різноманітною практичною діяльністю людини: розміткою меж земельних ділянок, будівництвом шляхів, зрошувальних каналів, будівель та інших споруд, тобто геометрія, як кажуть у таких випадках, була прикладною наукою. Поступово, крок за кроком людство накопичувало знання, і геометрія перетворилася на красиву та досконалу, строгу та послідовну математичну теорію. Знайомитися з цією наукою і вчитися застосовувати набуті знання на практиці ви й будете на уроках геометрії.

Знати геометрію надзвичайно важливо. Дійсно, подивіться навкруги — усюди геометрія, точніше, геометричні фігури: відрізки, трикутники, прямокутники, прямокутні паралелепіпеди, кулі тощо.

 

pdf.png pick_geometriya_7_merzlyak.pdf
Дата 21.09.2013 23:59:00 Размер файла 15 MB Скачать 45

Похожие материалы (по тегу)